«بادیگارد» در فروش از «ابد و یک روز» سبقت گرفت

فیلم «بادیگارد» با فروشی نزدیک به دومیلیارد گوی سبقت را از ابد و یک روز ربود

«بادیگارد» در فروش از «ابد و یک روز» سبقت گرفت

به گفته امیر قطبی فیلم بادیگارد با ۲۶ سینما در تهران به فروش۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و در شهرستانها با ۳۵ سینمایی به فروش ۵۵۰ میلیون تومانی دست یافته است که در مجموع به فروش یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان دست یافته است. 

فیلم «ابد و یک روز» سعید روستایی نیز در تهران ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون و در شهرستانها ۳۸۰ میلیون تومان فروش داشته است که در مجموع۱ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم نیز ۲۲ سالن سینما در تهران و ۳۵ سالن در شهرستانها در اختیار دارد.

قطبی همچنین از فروش فیلم «کوچه بی نام» خـبـر داد و بیان کرد: «کوچه بی نام» با ۴ سالن سینما در تهران ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان و در شهرستانها ۸۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم از اسفندماه در چهار سینمای کوروش٬ آزادی، ملت و چارسو  به نمایش در آمده است.

سعید خانی نیز فروش فیلم خشم و هیاهو را تا شب گذشته اعلام نمود و بیان کرد: ‏فروش این فیلم در تهران ۲۵۵ میلیون تومان با ۱۴سالن و ۶۰ میلیون تومان در ۵ شهر مشهد رفسنجان چالوس گرگان ابادان بوده است.

میزان استقبال از فیلم پرفروش من سالوادور نیستم نیز بالغ بر۷ میلیارد در تهران و شهرستانها است و استقبال از این فیلم ادامه دارد.

«کفشهایم کو؟» نیز بیش از ۱۰۰ میلیون تومان فروخته است.

انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳۱ March 2016 | 9:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.