بارسکی دایی را به رختکن راه نداد

سرمربی جدید سایپا، علی دایی را به رختکن راه نداد. این اتفاق بعد از بازی با پرسپولیس رخ داد؛ جایی که عضو هیات مدیره تصمیم گرفت با بازیکنان تیم صحبت کند، اما با مخالفت پیرلیت بارسکی مواجه شد.

به گزارش «جهان ورزش»، سرمربی تیم ملی بعد از بازی تیم‌های پرسپولیس و سایپا در تماس تلفنی که با فروزانی، مترجم لیست بارسکی داشت از او خواست به مربی سایپا بگوید که می‌خواهد به رختکن برود و با بازیکنان صحبت کند. اما وقتی فروزانی این مطلب را به سرمربی جدید تیم انتقال داد با مخالفت او رو به رو شد.

لیت بارسکی به مترجمش گفت: می‌خواهم بعد از برد و باخت خودم در رختکن با بازیکنان تنها باشم و با آنها صحبت کنم.

لیت بارسکی بعد از باخت تیم خود و سوت پایانی بازی به رختکن رفت و به بازیکنانش گفت: از همه شما راضی هستم و با این باخت مشکلی ایجاد نمی‌شود. آلمان هم در جام جهانی بازی اول خود را باخت اما تا فینال پیش رفت. تیم ما تیم خیلی خوبی است. من به همه شما اعتقاد دارم و مطمئنم در این لیگ موفق می‌شویم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۱۵ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.