بازتاب گسترده نامه احمدی نژاد به جرج بوش در جراید آلمان

 بازتاب نامه دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران به جرج بوش، در آلمان مهمترین عناوین مقالات جراید این کشور را رقم زد.


به گزارش سرویس رسانه آریا به نقل از رادیو فردا، پیشنهادهائی در باره حل مسئله اتمی ایران، نامه‌ای از تهران به شیطان بزرگ، سلامی دوستانه از تهران، نامه‌ای از تهران به همه جهان، و سرآغاز نخستین تماس مستقیم ایران و آمریکا بعد از سقوط شاه، عناوین مقالات متعددی است که جراید آلمان در آنها به انعکاس خبر ارسال نامه ۱۸ صفحه‌ ای از سوی آقای احمدی‌نژاد به جرج بوش پرداخته‌اند.


دی‌پرسه چاپ اتریش نیز نوشت: بعد از ۲۷ سال روابط سرد سیاسی، آقای احمدی‌نژاد در زمانی که جهانیان ایران و آمریکا را به مذاکره مستقیم فرامی‌خوانند، روی یک موضوع ممنوع خط بطلان کشید.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۲ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.