بازجویی از رئیس جمهور اسرائیلبه اتهام آزار جنسی


 
images/20060823/katsav.jpg
 
جام‌جم آنلاین: پلیس اسرائیل اعلام کرد روز چهارشنبه ۲۳ اوت ماموران تحقیق از موشه کاتساو رئیس جمهور اسرائیل در ارتباط با یک پرونده آزار جنسی بازجویی کرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه ، میکی روزنفلد ، سخنگوی پلیس اسرائیل گفت ، یک هیات ویژه شامل چهار مامور تحقیق پلیس به اقامتگاه موشه کاتساو در شهر بیت‌المقدس رفته و از او در رابطه با یک پرونده آزار جنسی بازجویی کرده‌اند.
دو نفر از کارمندان سابق زن دفتر موشه کاتساو از رئیس جمهور اسرائیل شکایت کرده‌اند که بارها توسط او مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند.
این مساله می‌تواند موجب استعفای پیش‌رس موشه کاتساو از مقام ریاست جمهوری شود.
عزر وایزمن سلف موشه کاتساو که در سال ۲۰۰۵ میلادی درگذشت ناگزیر شده بود در سال ۲۰۰۰ میلادی و سه سال قبل از خاتمه دومین دوره ریاست جمهوری‌اش در پی یک رسوایی مالی از مقامش استعفا دهد.
موج رسوایی‌های مالی و جنسی در میان مقامات اسرائیلی بیداد می‌کند.

هفته گذشته، حییم رامون وزیر دادگستری اسرائیل به دلیل آزار جنسی یک سرباز زن ۱۸ ساله اسرائیلی ناگزیر شد از مقامش کناره‌گیری کند.
تزاهی هانقبی، رئیس کمیسیون پارلمانی امور خارجه و دفاع کنست (مجلس اسرائیل) باید پاسخگوی اتهامات فساد مالی، اختلاس، سوءاستفاده از اعتماد و سوگند دروغ در زمانی که وزیر محیط زیست اسرائیل در فاصله سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ میلادی بود، باشد.
اهود اولمرت، نخست‌وزیر اسرائیل به نوبه خود متهم است در ازای دادن تسهیلات به یک پیمانکار ساختمانی حدود نیم میلیون دلار هنگام خرید یک آپارتمان در شهر بیت‌المقدس از این پیمانکار تخفیف گرفته است.
ژنرال دان هالوتص، رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل متهم به فروش سهام چند ساعت قبل از آغاز تهاجم نظامی اسرائیل به لبنان در روز ۱۲ ژوییه و قبل از سقوط بازار بورس تل‌آویو است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۰۲ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.