بازداشت سوءاستفاده‌کننده از نام امام خمینی در اوگاندا
شخصی که در اوگاندا، با سوءاستفاده از نام و وجهه امام خمینی(ره) و مسجد جمکران، اقدام به کلاهبرداری و سوءاستفاده می‌کرد، توسط پلیس اوگاندا دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، آقای «ا» که در اوگاندا اقدام به ارائه داروهایی با نام امام خمینی کرده و مدعی بود که بیماری‌های ایدز و سرطان را به وسیله آنان درمان می‌کند، به علت پخش داروی غیرمجاز و تبلیغ آن در اوگاندا و توسط پلیس این کشور دستگیر و روانه زندان شد. تیتر اول روزنامه‌ها و شبکه‌های تلویریونی مشهور اوگاندا نیز به دستگیری این فرد اختصاص پیدا کرده است.

این شخص که «بازتاب» در خبری با عنوان «کلاهبرداری کم‌سابقه و تخریب وجهه امام خمینی» از آن یاد کرده بود، چند سال قبل توسط یکی از مؤسسات فرهنگی مذهبی به اوگاندا اعزام و پس از پایان یافتن مدت مأموریت از بازگشت به ایران سرباز زده و اقدام به سوءاستفاده و تخریب وجهه حضرت امام(ره) و جمهوری اسلامی ایران نموده بود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۰۸ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.