بازنویسی کاراکتر «کلئوپاترا» مشکلی تازه در فیلم آنجلینا جولی

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، طی سه سال اخیر که بحث تولید نسخه تازه ای از داستان کلاسیک کلیوپاترا مطرح شده، این چندمین بار است که این فیلم با یک مشکل تازه روبرو می‌ شود.

نسخه تازه فیلم نامه «کلئوپاترا» را دیوید اسکارپا می‌ نویسد و معلوم نیست چه کسی به عنوان کارگردان، پشت دوربین آن قرار خواهد گرفت.

قبل از این نام سه فیلم ساز برای کارگردانی این درام تلخ تاریخی اعلام شد، ولی در حال حاضر هیچ یک از آن ‌ها با این پروژه همکاری نخواهند داشت.

به نوشته نشریه ورایتی، پل گرینگراس، جیمز کامرون و آنگ لی سه فیلم سازی بودند که در مقاطع مختلف نامشان به عنوان کارگردان «کلئوپاترا» اعلام شد.

شایعات تایید نشده حکایت از این می‌ کند که دیوید فینچر هم اکنون در حال مذاکره با تهیه کنندگان فیلم است، تا امر کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

فیلم نامه اقتباسی نسخه تازه «کلئوپاترا» براساس داستان نوول پرخواننده «کلئوپاترا:یک زندگی» اثر استیسی شیف نوشته خواهد شد.این داستان با داستان فیلمی که الیزابت تیلور بازی نمود، تفاوت هایی خواهد داشت.

بر این بنیاد، داستان فیلم جدید بر روی طمع کاراکتر کلئوپاترا و حرص او برای کسب قدرت سیاسی تمرکز خواهد نمود. به این ترتیب، جولی در نقش کلیوپاترا، در قالب کاراکتری منفی ظاهر می‌ شود.

بعد از «اسکندر» الیور استون، «کلئوپاترا» دومین فیلم سینمایی است که آنجلینا جولی در آن در نقش یک کاراکتر تاریخی ایفای نقش می‌ کند.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ April 2016 | 3:10 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.