بازیگر “مرد عنکبوتی” در یک درام خانوادگی بازی می‌کند

“توبی مگوایر” بازیگر سری آثار “مرد عنکبوتی” در یک درام خانوادگی با عنوان “همه چیز تغییر می‌کند” به نقش‌آفرینی می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هالیوود ریپورتر گزارش داد: فیلم “همه چیز تغییر می‌کند” توسط “پیتر هرگس” خالق آثاری چون‌ “دن در زندگی واقعی” کارگردانی می‌شود.


“همه چیز تغییر می‌کند” محصول شرکت فیلم‌سازی “کلمبیا پیکچر” است و فیلم‌نامه آن براساس نوولی که در سال ۲۰۰۶ توسط “جاناتان تروپر” منتشر شده است به نگارش درمی‌آید.


“توبی مگوایر” هم‌چنین به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم در پروژه سینمایی “هد گس” فعال خواهد بود.


قصه “همه چیز تغییر می‌کند” بر اساس ماجراهای زندگی “مگوایر” که قصد دارد ازدواج موقتی داشته باشد، به تصویر کشیده می‌شود، اما پدر دختر شروط خاصی برای این پیوند در نظر گرفته است.


“کلمبیا پیکچر” پس از خرید امتیاز ساخت این “رمان”، مذاکرات خود را برای به خدمت گرفتن “مگوایر” و “وندی فینرمن” تهیه‌کننده اسکاری آغاز کرد.


“هرگس” کارگردان این پروژه، اکثر فیلم‌هایش را با موضوع خانوادگی می‌سازد. او برای نگارش فیلم‌نامه “پسر بزرگسال” نامزد دریافت اسکار بوده است و فیلم “بخشی از آوریل” او مورد توجه سینما دوستان و منتقدان قرار گرفته است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.