بازپرس جنایی خبر از دستگیری ۵ متهم به جرم آزار دختر تهرانی داد

۵ متهم که به بهانه حمل مسافر با ربودن یک دختر ۲۲ ساله او را در غرب تهران مورد آزار و اذیت قرار داده اند ، در یک عملیات ضربتی از سوی پلیس آگاهی دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، چند روز پیش دختر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی با ارائه دادخواستی عنوان کرد وقتی در حوالی میدان شمشیری در انتظار وسیله نقلیه بودم ، یک خودروی پیکان با ۴ سرنشین مقابلم توقف کرد و من نیز به تصور این که خودروی مسافرکش است ، سوار شدم.
چند دقیقه بعد خودرو از مسیر خود منحرف شد و سپس آنها با تهدید چاقو مرا به خانه ای منتقل و پس از آزار و اذیت ، در خیابان رها کردند و متواری شدند. به دنبال این شکایت ، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی دستور قضایی را صادر کرد و ماموران شعبه ۵ پلیس آگاهی تحقیقات گسترده خود را در ارتباط با این پرونده و دستگیری متهمان آغاز کردند. بنا بر این گزارش ، با بررسی و تحقیق از سوی ماموران و چهره نگاری از متهمان در بخش رایانه ای پلیس آگاهی ، ماموران محل رفت و آمد متهمان را به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار دادند و سرانجام موفق به شناسایی ۵ متهم به نامهای سعید ، کورش ، آصف ، محمد و حمید شدند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۱۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.