بازی Halo 5 برای PC منتشر نمی‌شود

احتمالا کم و بیش در جریان عملکرد مدیر بخش اکس باکس کمپانی مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر ( Phil Spencer ) در ماه‌‌های اخیر هستید؛ وی با ادغام بازی‌‌های انحصاری کنسول اکس باکس و رایانه‌‌های شخصی موجی از واکنش‌‌های متفاوت، گاه مثبت و گاه منفی به راه انداخته است. حال در جدیدترین نشست خـبـری مایکروسافت اعلام شد که بازی Halo 5 برای رایانه‌‌های شخصی ( PC ) منتشر نمی‌شود.

روز گذشته کنفرانس سالیانه Build شرکت مایکروسافت برگزار گردید که بیش‌تر زمان آن به حواشی اخیر اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ اختصاص داده شد. آقای اسپنسر در خصوص دلیل ترکیب عناوین دو پلتفرم مذکور گفت:

باید توجه داشت که برخی از عناوین مثل Forza 6 گیم‌پلی و سبکی دارند که می‌‌توان آن را بر روی هر دو پلتفرم اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ تجربه نمود. زمانی که همه شرایط برای حضور بازی بر روی پلتفرم دیگری وجود دارد چرا باید عده‌ای را از انجام آن محروم کنیم؟ البته باید گفت که عناوین منحصر به‌فردی نیز وجود دارند که تنها مختص یک پلتفرم هستند و نمی‌توان آن را بر روی پلتفرم دیگری بازی نمود.

در ادامه کنفرانس آقای فیل اسپنسر پیرامون بازی Halo 5 بیان نظر نمود و گفت معتقد است این عنوان به وجود آمده که تنها برای کنسول باشد. در حال حاضر مسیر طولانی پیشه روی ما قرار داشته و در کنار آن فرصت ‌های مناسبی برای عرضه بازی Halo 5 ( هیلو ۵ ) بر روی رایانه ‌های شخصی وجود دارد اما علاقه من نگاه به آینده است نه گذشته.

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱ April 2016 | 12:46 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۱۲ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.