باز هم اشتباه لپی جرج بوش
 
images/20070907/bush.jpg
 
جرج دبلیو بوش، رییس جمهور امریکا روز جمعه ۷ سپتامبر در جریان سخنرانی‌اش در حاشیه اجلاس آپک در شهر سیدنی استرالیا بار دیگر با اشتباهات لپی‌اش موجب قهقهه خنده حضار شد!
به گزارش خبرگزاری رویترز ، جرج بوش هنگام سخنرانی در جمع عده‌ای از صاحبان صنایع و بازرگانان قبل از گشایش رسمی اجلاس مجمع همکاری‌های اقتصادی آسیا – اقیانوسیه (آپک) در همان جملات نخست گاف داد و اوپک را با آپک عوضی گرفت!
بوش خطاب به جان هوارد، نخست‌وزیر استرالیا گفت: «آقای نخست‌وزیر از حضور شما متشکرم و باز هم متشکرم که یک میزبان عالی برای اجلاس اوپک (سازمان صادرکنندگان نفت) هستید!

پس از اینکه قهقهه حضار به هوا برخاست ، بوش اشتباهش را تصحیح کرد اما اندکی بعد باز هم قاطی کرد!
بوش افزود ، نخست‌وزیر از من برای شرکت در اجلاس اوپک در سال آینده دعوت کرده است!
بوش در ادامه سخنرانی‌اش گفت، جان هوارد سال گذشته از نیروهای اتریشی در عراق بازدید کرده بود و بار دیگر «Austria» (اتریش) را با «Australia» استرالیا اشتباه گرفت!
در آخر سخنرانی هم جرج بوش راه خروج از صحنه را گم کرد و جان هوارد ناگزیر او را به طرف راه خروجی هدایت کرد.
 

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۱۶ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.