باز هم داستان اخاذی از طریق «فیلم سیاه»


images/20070907/akhazi.jpg :با دستگیری ۲ مرد اخاذ و به دست آمدن تصاویر زنان و دختران جوان در منزل متهمان که به قصد اخاذی نیم میلیارد تومانی ، سی دی غیراخلاقی از مدیر فروش یک شرکت بازرگانی تهیه کرده بودند، تحقیق در این زمینه آغاز شد.
چندی پیش مدیر فروش یک شرکت بازرگانی به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران مراجعه و از ۲ مرد به قصد اخاذی نیم میلیارد تومانی شکایت کرد.


سی دی سیاه برای اخاذی کلان


شاکی در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش با زنی در یکی از شهرستان های کشور آشنا شدم و او را به عقد موقت خود درآوردم. چند روز پیش وقتی در محل کارم بودم یک بسته پستی به دستم رسید که حاوی یک سی دی به همراه یک برگ کاغذ بود که روی آن نوشته شده بود «اگر می خواهی این سی دی را تکثیر نکنیم باید ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنی.»
شاکی ادامه داد: پس از بررسی موضوع متوجه شدم ، از ارتباط من با زنی که به عقد موقت خود درآورده ام ، فیلمبرداری شده است ؛ روز بعد نامه دیگری مبنی بر پرداخت پول درخواستی به محل کارم ارسال و تلفن های پی درپی از سوی مردان ناشناس آغاز شد.


کشف تصاویر دختران جوان از منزل متهم


به دنبال این شکایت ، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران جستجوی ویژه ای را برای یافتن مردان اخاذ آغاز کردند تا این که پی بردند، آنها در یکی از شهرهای غربی کشور زندگی می کنند. به این ترتیب کارآگاهان با کسب مجوز قضایی به آنجا اعزام و در پی عملیات ضربتی موفق به دستگیری ۲ مرد اخاذ شدند و آنها را برای ادامه تحقیقات به اداره آگاهی پایتخت انتقال دادند. تحقیق ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۶ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.