باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی اعتراض کرد
برای جریمه ۳۰۰ هزار تومانی رنگ لباس


باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی اعتراض کرد


خبرگزاری فارس: مسئولان باشگاه پرسپولیس به رای کمیته انضباطی مبنی بر رنگ لباس این تیم در دیدار برابر استقلال تهران اعتراض کردند.


به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه پرسپولیس را به دلیل استفاده از پیراهن سوم در بازی مقابل استقلال که در ابتدای فصل از آن به سازمان لیگ اطلاعی نداده بوده، ۳۰۰ هزار تومان جریمه کرد.
این جریمه موجن نارضایتی مسئولان پرسپولیس شده است. آنها معتقدند طرح لباس مورد نظر با پیشنهاد شرکت اسپانسر (ایکات) باشگاه انتخاب شده و کمیته انضباطی ابتدا باید دلیل انتخاب این لباس را می‌پرسیده است.
از سویی، مدیران قرمز از اینکه حکم اعلام شده ابتدا از سوی تلویزیون مطرح شده و سپس به باشگاه فرستاده شده، ناراحت هستند. به همین دلیل به رای کمیته انضباطی اعتراض کرده‌اند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۰۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.