باقری: بهتر است داستان من و تیم ملی را تمام کنند
باقری: بهتر است داستان من و تیم ملی را تمام کنند


خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بهتر است بحث حضور دوباره من در تیم ملی را تمام کنند تا فقط به تیم باشگاهی خود فکر کنم.


کریم باقری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از تمام اهالی فوتبال خواهش می‌کنم دیگر در مورد حضور من در تیم ملی صحبتی مطرح نزند تا هم من و هم علی دایی تمرکز خود را از دست ندهیم.
وی افزود: هیچ بازیکنی در هر سن و سالی دوست ندارد به تیم ملی کشورش پشت کند، چون همه ما به تیم ملی مدیون هستیم و امثال کریم باقری‌ باید خود را مدیون آن بدانند.
کاپیتان پرسپولیس با تاکید بر این مطلب که در زمان مربیگری برانکو از تیم ملی خداحافظی کرده است، ادامه داد: هر مربی نظر و سلیقه‌ای خودش را دارد. زمانی اعلام کردم اگر دایی که یکی از دوستان صمیمی من است، بخواهد حاضرم به تیم ملی کمک کنم.
باقری تاکید کرد: امیدوارم دیگر بحث حضور من در تیم ملی به هیچ عنوان مطرح نشود چون می‌خواهم با تمرکز بیشتر فقط به موفقیت پرسپولیس فکر کنم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۴ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.