باند قاچاق دختران فراری متلاشی شد
images/20060505/bound.jpg
 
اعضای یک باند فساد که با شناسایی دختران فراری ، آنها را به خارج از کشور منتقل می کردند و در اختیار باندهای مافیایی فساد قرار می دادند ، دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار ما ، یک گزارش مردمی در شهرستان کاشمر نشان می داد ، چند مرد و زن بااغفال و فریب دختران فراری از خانه ، آنها را به خانه هایی که در اختیار دارند منتقل می کنند و پس از مدتی این دختران مفقود می شوند.


تحقیقات ویژه


در پی این گزارش ، موضوع به صورت غیرمحسوس در دستور کار ماموران قرار گرفت و مشخص شد چند زن و مرد که دارای سابقه کیفری در زمینه منکرات هستند ، در چندین محل خانه هایی را اجاره کرده و با تشکیل مراکز فساد ، زنان و دختران فراری از خانه را اغفال می کنند. بنا بر این گزارش ، در ادامه تحقیقات معلوم شد اعضای این باند با پرسه زدن در مراکز خرید و بوستان های شهر ، پس از شناسایی دختران فراری ، آنها را به خانه های فساد می کشانند و سپس با تهیه اسناد و مدارک ، به خارج از کشور منتقل می کنند. با گزارش نتیجه تحقیقات به بازپرس دادسرای کاشمر ، خانه های فساد یکی پس از دیگری مورد بازرسی قرار گرفت و ۵ نفر از اعضای باند به همراه ۲ دختر فراری دستگیر شدند.


قاچاق دختران


متهمان اعتراف کردند پس از شکار زنان و دختران فراری ، با وعده های دروغین آنها را فریب داده و سپس در یکی از کشورهای حاشیه ای خلیج فارس آنها را در اختیار باندهای مافیایی فساد قرار داده اند. متهمان اضافه کردند، با فریب دختران فراری ، به آنها وعده می دادیم پس از حضور در این کشور بزودی امکان سفر آنها به کشورهای اروپایی فراهم خواهد شد و آنها خواهند توانست در کشورهای اروپایی و در شرکتهای معتبر فعالیت کنند اما به مجرد خروج از کشور ، آنها را با دریافت پول از واسطه باندهای مافیایی فساد به فروش می رساندیم.
به دنبال این اعترافات ، قرار بازداشت موقت متهمان برای ادامه تحقیقات و بررسی این که آنها چند دختر فراری را به خارج از کشور منتقل کرده اند ، صادر شد.


دام هولناک


یک مقام آگاه در خصوص فعالیت باندهای فساد به خبرنگار جام جم گفت : بررسی ها نشان می دهد ، این افراد به دلیل ارتباطی که با باندهای فساد در خارج از کشور دارند ، پس از قرار گرفتن در مسیر زنان و دختران ، آنها را فریب داده و با اغفال و وعده های دروغین به دام می اندازند. وی افزود: بسیاری از این افراد وقتی به خود می آیند که می بینند به ورطه تباهی و فساد افتاده اند که خروج از این دامها بسیار مشکل است.
 

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 60
  • ۱۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.