باید روح امید و نشاط در فعالیت‌های مربوط به جوانان دمیده شود

دکتر محمود احمدی نژاد، رییس جمهور در جلسه شورای عالی جوانان با اشاره به ماموریت مهم سازمان ملی جوانان در سازماندهی امور مربوط به فعال‌ترین و مهم‌ترین قشر جامعه گفت: مهم‌ترین اولویت برنامه‌های سازمان ملی جوانان و دستگاه‌های مرتبط با جوانان باید دمیدن روح امید و نشاط در فعالیت‌های مربوط به جوانان باشد.


به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در بیست و هفتمین جلسه شورای عالی جوانان که دیشب به ریاست دکتر احمدی نژاد تشکیل شد، رییس جمهور همچنین حل عملیاتی مشکلات جوانان را از دیگر وظایف مهم سازمان ملی جوانان دانست و تاکید کرد:‌ باید با برگزاری نشست‌های غیر کلیشه‌ای و متعدد با جوانان از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شد و به صورت عملیاتی و اجرایی در جهت حل مشکلات و مسایل گام برداشت.


دکتر احمدی نژاد با اشاره به علاقمندی جوانان به شرکت در فعالیت‌های گروهی و رقابت سالم در این راستا گفت: سازمان ملی جوانان باید با طراحی ساز و کار لازم ضمن ساماندهی تشکل‌های مردمی و خودجوش جوانان ازآنها حمایت و پشتیبانی کند، تا زمینه بهره‌مندی جامعه از انرژی متراکم و سرشار جوانان فراهم شود.


در این جلسه سیاست‌های کلی برای برنامه‌ریزی در زمینه اوقات فراغت جوانان بررسی و تصویب شد. بر این اساس مقرر شد سازمان ملی جوانان ستاد ملی ساماندهی امور جوانان را با همکاری دستگاه‌های عضو فعال کرده و برنامه های اجرایی اوقات فراغت در سال جاری را تعیین و تصویب کند.


همچنین مقرر شد که طرح آزاد سازی امکانات به نفع جوانان، پس از تدوین به هیات دولت ارایه شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۱۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.