با توجه به تکنولوژى پیشرفته دنیا مخصوصا ماهواره آیا میتوان در را بروى‏خود بست و از آن استفاده نکرد و شما چه تدابیرى در این زمینه دارید؟
جواب :  


  مسلماً وضعیت جهان امروز با گذشته تفاوت‏هاى اساسى دارد. امروز جهان در حال تبدیل شدن به یک دهکده بزرگ جهانى است و تکنولوژى و وسایل ارتباطى، آن را به صورت نوینى در آورده است. روشن است که در جهان کنونى نمى‏توان چشم خود را بر روى حقایق بست و دیوارى به دور خود کشید. پس باید از جنبه‏هاى مثبت تکنولوژى بهره جست و آن را در خدمت انسانیت و دین قرار داد، ولى متأسفانه ابزارهایى مانند ماهواره و … سکه‏هاى دو رو هستند. به دلیل تسلط منحرفان بر این شبکه‏ها و تبلیغات شیطانى و زهر آگین آنها براى کشورهاى جهان سوم، یک نوع شبیخون فرهنگى بر این جوامع صورت گرفته است که اگر حد و مرزى براى استفاده از این امکانات وجود نداشته باشد، مسلماً عوارض نامطلوب آن، بر فوایدش غلبه خواهد کرد. شما به عنوان یک دانشجو ممکن است از دست‏آوردهاى مطلوب آن بهره ببرید و آن را وسیله‏اى براى پیشبرد دانش و مهارت خود قرار دهید، ولى عموم مردم چه؟ تجربه نشان داده است که استفاده‏هاى ناسالم از امکانات ماهواره بیش از بهره‏هاى مفید آن است. از این رو تا زمانى که فرهنگ صحیح استفاده از ماهواره شکل نگیرد و نیز برنامه‏هاى داخل، جواب گوى نیازها نباشد، محدودیت در استفاده از این ابزارها به نفع فرهنگ جامعه و استقلال فکرى، سیاسى و اجتماعى آن است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۰۸ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.