با خوردن یک قرص به راحتی از سرماخوردگی خلاص شوید

دانشمندان مدتها پس از کلنجار با بیماری سرماخوردگی بالاخره داروی معالجه این بیماری را کشف کردند.

پژوهشگران می‌گویند؛ اگر سرما خورده‌اید، حالا می‌توانید با خوردن یک قرص به راحتی از این بیماری خلاص شوید.


به گزارش سرویس علمی خبرگزاری آریا، دانشمندان از مدتها پیش در تلاش برای پیدا کردن راه‌هایی برای درمان سرماخوردگی معمولی بوده‌اند. در حال حاضر یک تیم بین‌المللی از دانشمندان موفق به تولید داروی جدیدی شده‌اند که ادعا می‌کنند این دارو علیه میکروبهای عامل بروز نیمی از سرماخوردگی‌ها در افراد بالغ و تقریبا در تمام انواع سرماخوردگی‌ها مربوط به کودکان به طور موثر و مفید عمل می‌کند. 


به گفته پژوهشگران در انگلیس، این قرص نابود کننده سرماخوردگی BTA۷۹۸ نام دارد که برای از بین بردن هرگونه علایم سرماخوردگی در افراد سالم و نیز پیشگیری از بروز هرگونه عفونت تهدید کننده در مبتلایان به آسم یا فیبروز سیستیک مفید و قابل استفاده است.


 


بیماری فیبروز سیستیک نوعی بیماری ژنتیکی است که انتقال یونها از غشاء سلولی در آن مختل و باعث ترشحات غلیظ در ریه‌ها می‌شود.


 


در واقع این دارو با مختل کردن عامل مولد سرماخوردگی HRV‌ عمل می‌کند؛ به طوری که مانع از شکستن آنها در داخل سلولهای بدن و در نتیجه بروز عفونت می‌شود. در حالتهای قوی‌تر این دارو هم چنین می‌تواند شیوع و گسترش هر نوع عفونت را در بدن متوقف کند.


 


در بررسی‌های آزمایشگاهی، این دارو مقادیر زیادی از ویروسهای سرماخوردگی را ظرف دو ساعت از بین برد و همچنین آزمایش داروی جدید روی داوطلبان انگلیسی برای تشخیص توان احتمالی آن در پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی آغاز شده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.