با روش انتقام جویی روستائیان گینه نو آشنا شوید!
روستائیان استان ” انگا” در گینه نو با سرقت سم سیایند از شرکتهاى استخراج معدن دشمنان خود را مسموم کرده و به قتل مى رسانند.


گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از روزنامه ” دیلى تلگراف” حاکى است، اهالى روستاى ” پایوآ” در استان ” انگا” گینه نو، از آزمایشگاه شرکتهاى استخراج معدن سم سیانید دزدیده و با آغشته کردن غذا و نوشیدنى دشمنان قبیله اى خود، از آنها انتقام مى گیرند.


بنابراین گزارش، این درحالى است که مقامات رسمى از این موضوع نگران بوده و از ان به ” جنگ خاموش” یاد کرده و مى گویند: کارمندان و کارگران این شرکت ها سم سیایند را سرقت کرده و آن را به روستائیان که قصد مسموم کردن دشمنانشان را دارند مى فروشند.یکى از پزشکان مرکز درمانى استان ” انگا” در اینباره اظهار داشت :طى ماههاى اخیر دست کم ۱۰ جسد به این بیمارستان انتقال داده شده که به انگیزه انتقام جویى و بر اثر سم سیایند از پاى درآمدند.گفتنى است، دادگاه ” انگا” نیز تاکنون چندین متهم به قتل را محاکمه کرده است به عنوان مثال یک روستایى که مرد ۷۲ ساله اى را با این روش به قتل رساند محکوم به پرداخت ۸ هزار و ۶۲۵ دلار و تحویل ۱۰۰ عدد خوک به خانواده قربانى شد.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 60
  • ۲۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.