با نصب این اپلیکیشن تمبر شناس شوید!

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم کلیک ، این برنامه کاربردی بر روی تلفن ‌های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید قابل نصب است و کاربران می‌ توانند با نصب آن از اطلاعات مربوط به تمبر و تمبرشناسی مطلع شوند. این اپلیکیشن از ۵ بخش اصلی تشکیل شده که شامل گالری تمبر، کتابچه تمبر، گزیدگان، واژگان و جستجو است.

در بخش «گالری تمبر» کاربران به تمامی تمبرهای مختلف منتشر شده ایران دسترسی خواهند داشت؛ در این بخش تمبرهای دوره ‌های مختلف تاریخی و همچنین تمبرهای جاری به نمایش گذاشته شده است.

کتابچه تمبر نیز اطلاعات کلی در خصوص تاریخچه تمبر، تعریف تمبر، انواع تمبر، روش ‌های چاپ تمبر و روش گرد آوری تمبر را برای کاربران به زبان ساده فراهم آورده است؛ درخصوص بخش «گزیدگان» نیز این بخش به معرفی جدول تمبرهای یادگاری، جدول تمبرهای پستی، مشاهیر تمبر ایران، کتب تمبر فارسی، سایت ‌های تمبر ایرانی، سایت ‌های تمبر خارجی و معرفی انجمن تمبر ایران می‌ پردازد.

منبع: موبنا

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ April 2016 | 7:11 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.