دیگه با پلک زدن هم می تونید عکس بگیرید + عکس

دوربین حساس به پلک

 با بهتر شدن کیفیت دوربین اسمارت فون ها، استفاده از دوربین های عکاسی تحت الشعاع قرار گرفته و می توان گفت که استفاده از آنها بسیار کاهش پیدا کرده است. اما با وجود طرح های جدیدی که برای تولید دوربین های عکاسی می آیند، شاید بتوان میزان محبوبیت این دستگاهها را به روزهای اول بازگرداند. یکی از این دوربین ها آیریس است که به چشمان کاربر نگاه می کند و با پلک زدن او عکس می گیرد. همین باعث می شود که لرزش دست در موقع فشار دادن دکمه شاتر حذف شود و عکس با وضوح بیشتری گرفته شود. همچنین شما با کوچک و بزرگ کردن چشم می توانید با دوربین زوم کنید. معرکه اس!

این دوربین که توسط خانم Zou طراحی شده، دارای تشخیص چهره بیومتریک است، یعنی می تواند بصورت خودکار اشخاص را شناخته و عکس های گرفته شده را در شبکه های اجتماعی برچسب (تگ کردن Tag) بزند.

در زیر می توانید تعدادی از عکس های آیریس را مشاهده کنید:

دوربین حساس به پلک

دوربین حساس به پلک

دوربین حساس به پلک

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.