بدترین فیلم‌های بهترین کارگردانان جهان

با نظرسنجی از حدود هزار منتقد بین‌المللی از سراسر جهان و بررسی آرا آنها، بدترین فیلم‌های، بهترین کارگردانان جهان انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در صدر این لیست فیلم‌های «جنگ دنیاها» (۲۰۰۵) به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ»، «برای گرفتن دزد» (۱۹۵۵) «آلفرد هیچکاک» و «کوکب سیاه» ۲۰۰۶، «برایان دی پالما» جلب نظر می‌کنند.


در ادامه این فهرست یازده تایی فیلم‌هایی چون «دژ پنهان» (آکیرا کوروساوا)، «پدرخوانده ۳» (فرانسیس فورد کوپولا)،


«چشمان نیمه بسته، نیمه باز» (استنلی کوبریک)، «تنگه وحشت» (مارتین اسکورسیزی) و «برادران گریم» (تری گیلیام) به چشم می‌خورند.


سه فیلم آخر لیست بدترین فیلم‌های، بهترین کارگردانان تاریخ سینمای جهان نیز عبارتند از: «مردان چوب کبریتی» ساخته «ریدلی اسکات»، «شهری برای کایل هوگ» ساخته شاعر خشونت سینما یعنی «سام پکین پا» و «ضد مرگ» به کارگردانی «کوئنتین تارانتینو» قرار دارد.


این نظرسنجی در دو مرحله و در فاصله زمانی شش ماه با حدنصاب پنج فیلم برای هر منتقد انجام گرفته که توسط پایگاه اطلاع رسانی «فیلم ود» منتشر شده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.