بدشانس ترین بریتانیایی جهان!


images/20061125/john.jpg جام جم آنلاین: بدشانس ترین مرد بریتانیا که تاکنون ۱۶ تصادف داشته است بار دیگر به دلیل سقوط در داخل یک گودال عمیق در بیمارستان بستری شد.
به نوشته پایگاه اینترنتی آنانوا بدبختی های جان لاین شامل دو صاعقه زدگی ، ریزش آوار در معدن ، غرق شدن تا سر حد مرگ و سه تصادف اتوموبیل بوده است.
لاین ۵۴ ساله از اهالی استین فورت در نزدیکی دونکاستر به خاطر آخرین تصادفش ۳۲ هفته قادر به کار کردن نخواهد بود چون در اثر این حادثه به پای چپ و هر دو زانویش اسیب رسانده به طوریکه از همه تصادف های تمام عمرش سهمگین تر بوده است.
لاین می گوید از این بابت ناراحت نیست و همینکه هنوز زنده است مایه آرامش و شادی او است.
او می افزاید : ” همه فکر می کنند که این خیلی مسخره است. دوستان و همکاران ، خانواده وحتی همسرم سوزان نیز به من می خندند. ”
: من فکر نمی کنم هیچ دلیل و توضیح قانع کننده ای برای این موضوع وجود داشته باشد اما خیلی از این حوادثبرای من در روز های سیزدهم ماه که از قضا جمعه بوده اتفاق افتاده است. لذا بد نیست که من از این به بعد جمعه های سیزدهم هر ماه را بیشتر مراقب باشم.”
بدبختی های لاین در همه دوران زندگی او تسری داشته است. وقتی بچه بود از روی اسب و از روی گاری افتاد و کم مانده بود یک ماشین تحویلدار او رازیر بگیرد.
وقتی نوجوان بود نیز از بالای درخت افتاد و یکی از بازوهایش شکست. در راه بازگشت از بیمارستان اتوبوس حامل او تصادف می کند و همان بازویش از ناحیه ای دیگر می شکند. ان روز جمعه سیزدهم ماه بوده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۰۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.