بده و بستان‌های «صندلی داغ» و «هفت‌شنبه فرزاد حسنی» رادیو

«صندلی داغ» در نخستین برنامه‌ی زمستانی با ساختار متفاوت از قبل به روی آنتن رفت؛ به طوری که معرفی برنامه‌ی رادیویی میهمان برنامه، در اولویت پرسش و پاسخ‌های معمول «صندلی داغ» قرار گرفت.


به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ برنامه‌ی اول دی ماه «صندلی داغ» با حضور فرزاد حسنی، کارگردان یکی از برنامه‌های رادیو جوان، همراه بود که پیش از این نیز کارگردان هنری صندلی داغ میهمان این برنامه‌ی رادیویی شده بود.

بیش از۲۰ دقیقه از برنامه‌ی «صندلی داغ» به پخش پشت صحنه‌ی برنامه‌ی رادیویی هفت‌شنبه اختصاص یافت و تمرین‌های نمایشی بازیگران رادیو، معرفی عوامل اجرایی و حضور حمید آخوندی کارگردان هنری صندلی داغ در برنامه «هفت‌شنبه» و هم‌چنین هدایای مخاطبان این برنامه‌ی رادیویی نیز در طول «صندلی داغ» تصویر شد.


دقایقی از برنامه هم که به پرسش و پاسخ اختصاص داشت، فرزاد حسنی میهمان، احمد نجفی را مورد پرسش و پاسخ قرار داد که پرسش‌هایی با این مضامین که آیا بازیگری به اجرای شما در تلویزیون لطمه می‌زند؟ آیا مجری بودن با بازیگری منافات دارد و… را شامل می‌شد.


برنامه‌ی رادیویی هفت شنبه نیز در هفته‌های گذشته حضور فرزاد حسنی را در برنامه صندلی داغ چندین بار تبلیغ و تکرار کرد.


گفتنی است، تاکنون شخصیت‌های علمی، فرهنگی، هنری و سیاسی بسیاری در برنامه‌ی «صندلی داغ» حضور یافته‌اند، ولی به فعالیت‌های بیرونی هیچ کدام از آن‌ها در تایم طولانی پرداخت نشده بود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.