برادرکشی به انگیزه ازدواج


مردی که به انگیزه ازدواج با همسر برادرش ، با قتل برادر ، جسد او را در بیابان به آتش کشیده بود ، دستگیر شد و پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت.
به گزارش جام جم ، چندی پیش زنی با مراجعه به پلیس آگاهی راور با ارائه دادخواستی عنوان کرد ، همسر وی به قصد عزیمت به محل کارش از خانه خارج شده و مراجعه نکرده و تلاش خانواده برای یافتن او بی نتیجه بوده است.
به دنبال این دادخواست ، تلاش برای یافتن مرد گمشده آغاز شد. بنا بر این گزارش ، هنگامی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت ، فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از پیدا شدن جسد سوخته ای در کویر لوت خبر داد که با عزیمت ماموران به محل و بررسی و تحقیق مشخص شد ، جسد متعلق به مرد گمشده است.


سرنخ


با آغاز تحقیق در این زمینه پس از کشف جسد ، پلیس به برادر مقتول که به تکاپو افتاده بود ، مظنون شد لذا با احضار وی به پلیس آگاهی ، تحقیقات فنی از وی آغاز شد و متهم اعتراف کرد به منظور ازدواج با همسر برادرم ، نقشه ای طراحی و او را با همدستی همسرش خفه کردم و پس از ۴ روز با انتقال جسد به بیابان های راور و جاده بهاباد جسد را به آتش کشیدم.
به دنبال این اعترافات ، همسر مقتول نیز دستگیر شد و هر دو متهم پس از بازسازی صحنه جنایت با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.