برادرکشی به دلیل فساد اخلاقى !

کارآگاهان ویژه قتل پلیس ورامین، فردى که برادرش را به دلیل آزار و اذیت کودکان، با چاقو به قتل رسانده بود، پس از یک هفته، شناسایى و دستگیر کردند. آنها در تلاشند تا دلیل واقعى این جنایت را کشف کنند.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از اداره کل مبارزه با جرائم جنایى معاونت آگاهى ناجا، در پى کشف جنازه مرد ۴۳ ساله اى به نام «حسن -د» در منزلش واقع در ورامین «تهران» که به طرز فجیعى به قتل رسیده بود، تحقیقات کارآگاهان جنایى پلیس براى شناسایى قاتل یا قاتلان، آغاز شد.براساس این گزارش، ماموران ویژه قتل پس از بررسى جسد و صحنه قتل، جسد را براى کالبد شکافى و یافتن علت اصلى مرگ، به پزشکى قانونى ورامین منتقل کردند.پلیس در تحقیقات اولیه از بستگان مقتول، دریافت که آنان از مرگ «حسن» ابراز ناراحتى نمى کنند و گویى وقوع آن را انتظار داشتند.در ادامه تحقیقات، یکى از همسایگان مقتول، اظهار داشت که در روز حادثه، برادر مقتول به نام «مرتضی» را دیده که در حال شستن دستان خونى خود در حیاط بوده است.در پى مظنون شدن پلیس به برادر مقتول، برادران دیگر مورد بازجویى قرار گرفتند و حاضر به همکارى با پلیس شدند. آنان اظهار داشتند که «مرتضی» از روز حادثه به شیراز رفته است.با انجام رایزنى هاى مناسب پلیس و همکارى خانواده مقتول، یک هفه پس از قتل، «مرتضی» به ورامین آمد و از سوى پلیس دستگیر شد.«مرتضی» پس از دستگیری، پرده از راز قتل برادرش برداشت و به آن اعتراف کرد.او در خصوص انگیزه اش از این قتل به پلیس گفت: دو ماه پیش دریافتم که برادرم کودکان زیر ۱۰ سال همسایگان را اغفال کرده و پس از کشاندن آنان به منزل، آنان را مورد آزار و اذیت قرار مى دهد.وى اظهار داشت: حتى یک روز مشاهده کردم که نوه خواهرش را که دختربچه ۹ ساله اى است، مورد آزار و اذیت قرار داد. از آنجا که این موضوع براى من غیرقابل تحمل بود، نقشه قتلش را کشیدم.متهم به قتل ادامه داد: ساعت ۱۵ روز حادثه به در منزل او رفتم و از آنجا که درب قفل بود از روى دیوار وارد خانه شدم. برادرم خواب بود بنابراین او را بیدار کردم و سعى کردم با او صحبت کنم اما صحبتمان به مشاجره کشید و با او درگیر شدم.او افزود: بنابراین چاقویى را برداشتم و با وارد کردن چند ضربه او را کشتم.پس از آن از منزل خارج شدم و چند روزى به شیراز رفتم که با اصرار خانواده ام به ورامین بازگشتم.پس از اعترافات متهم، در حضور قاضى ویژه قتل و پلیس، صحنه قتل باز سازى شد.بر اساس این گزارش، با تحویل آلت قتاله توسط قاتل به ماموران پلیس، پرونده براى ادامه تحقیقات به دادسرا ارجاع شد.گفتنى است، بررسى هاى پلیس براى روشن شدن صحت و یا سقم اعترفات قاتل، ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۱۱ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.