برانکو از شکست مکزیک می گوید


 
images/20060529/mexico.jpg
 
پس از کسب یک تساوی غرور انگیز هم کلامی با سرمربی تیم ملی کار ساده و البته دلنشینی است ، او حالا با اعتماد به نفس بیشتری حرف می زند.
برانکو برانکوویچ در گفتگو با سایت خبری سازمان تربیت بدنی ، بازی ایران و کرواسی را دیداری خوب ارزیابی کرد: به هر آنچه می خواستیم رسیدیم.
آیا فقط نتیجه بازی برای برانکو راضی کننده بود؟ پاسخ او منفی است : خیر ، ما تیم خود را محک زدیم ، آن هم برابر یک تیم قدرتمند. همه دیدند که تیم ایران با شخصیت فوتبال بازی کرد و حالا ما از تیم خود شناخت بهتری داریم.
بازی با کرواسی ضعفهای تیم ملی را هم نمایان کرد. ضعف هایی که در خط دفاعی بیشتر از دیگر خطوط به چشم آمد. برانکو از این موضوع ناراحت نیست : این خوب است که ما قبل از حضور در جام جهانی مشکلات خود را بشناسیم. هیچ تیمی کامل نیست اما این ضعفها خیلی عمیق نیست. ما هنوز ۱۰ روز فرصت داریم.
صحبتهای امیدوار کننده برانکو ، دلگرمی خوبی برای دوستداران تیم ملی است. او با وجود آماده نبودن لژیونرهای بوندس لیگایی تیم ملی در مقابل کرواسی ، وضعیت آنها را مثبت ارزیابی می کند و میرزاپور را هم با وجود آن اشتباه فاحش در ثانیه های پایانی ، همچنان مرد شماره یک تیم ملی در جام جهانی می داند. کرواسی از نگاه برانکو چگونه حریفی بود: آنها تیم بزرگی دارند و می توانند در جام جهانی نتایج خوبی بگیرند و حتی شگفتی ساز شوند. تمجید برانکو از مکزیک بیشتر از کرواسی است.
او می گوید: بازی مکزیک برابر فرانسه را دیدم. تیم آنها عالی است البته با نقاط ضعف خودش.
آیا ایران می تواند در جام جهانی مقابل این تیم نتیجه بگیرد ، صحبت پایانی برانکو این است : چرا که نه ، ما برابر یکی از بهترین تیم های اروپا تا آخرین لحظه برتر بودیم پس مکزیک را هم می توانیم شکست دهیم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۱۰ خرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.