براى اولین بار روى داد؛ شنا در طول رودخانه خطرناک آمازون

 یک اسلوانیایى توانسته است براى اولین بار طول رودخانه خطرناک آمازون را با شنا طى کند.

به گزارش سرویس اجتماعى آریا، مارتین استرل، که ۵۲ ساله است توانست در طى ۶۶ روز، ۵ هزار و ۲۶۵ کیلومتر طول رودخانه آمازون را که حیوانات خطرناکى مانند تمساح و ماهى گوشتخوار( پیرانا) در آن زندگى مى کنند با شنا طى کند.آقاى استرل در مراحل پایانى برنامه خود دچار سرگیجه، تهوع، اسهال و آفتابزدگى شده بود.آقاى استرل، توصیه پزشک را نادیده گرفته و با وجود آنکه سلامتى اش به خطر افتاده بود برنامه خود را تکمیل کرد.مارتین استرل، قبلا طول رودخانه هاى یانگتسه در چین، مى سى سى پى و دانوب را شنا کرده است.آقاى استرل به طور رسمى مسابقه خود را ۴ روز زودتر از برنامه اى که پیاده کرده بود به پایان رساند. او به طور متوسط هر روز حدود ۸۴ کیلومتر شنا کرده بود.آمازون، طویل ترین رودخانه دنیاست. در این روخانه، حیوانات خطرناکى مانند کوسه ماهی، ماهى گوشتخوارو مار بوآ، زندگى مى کنند.موج هاى خطرناک و گرداب و نیز یاغیان مسلح از دیگر خطراتى است که جان کسانى را که در این رودخانه شنا مى کنند تهدید مى کند.روز پنجشنبه گذشته آقاى استرل در جریان استراحت کوتاهى که داشت به خبرنگاران گفت که امواج رودخانه آنقدر قوى است که او برخى مواقع او را به عقب مى راند.آقاى استرل گفت: “فکر مى کنم حیوانات مرا پذیرفته اند. مدت طولانى است که من با آنها شنا مى کنم و آنها ممکن است اکنون مرا از خودشان بدانند.”

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 36
  • ۱۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.