برای جاش برولین « راه خروجی نیست »

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین، کن نولان فیلم نامه اصیل و غیراقتباسی این درام پرتنش را بر مبنای یک ماجرای واقعی نوشته است و داستان آن در ایالت آریزونا اتفاق می‌ افتد. محور داستان فیلم در ارتباط با فعالیت ‌های یک گروه از آتش نشان ‌ها در این مکان است. تخصص این گروه آتش نشان، مبارزه با آتش سوزی ‌های طبیعی در مناطق بزرگ جنگلی و پردرخت است. زمانی که این گروه برای مهار آتش در یکی از شهرهای کوچک فرستاده می‌ شوند، ماجراهای هیجان انگیز داستان هم شروع می‌ شود.

فیلم نامه بر اساس یک ماجرای تلخ که در سال ۲۰۱۳ اتفاق افتاد، نوشته شده است. در جریان اقدامات شجاعانه این گروه ۲۰ نفره آتش نشان، ۱۹ نفر آن ‌ها کشته شدند. این سومین ضایعه بزرگ برای گروه آتش نشان ‌ها، پس از دو فاجعه بزرگ در سال ‌های ۱۹۳۳ و ۱۹۹۱ بود. کلید فیلم برداری « راه خروجی نیست» اوایل فصل تابستان پیش رو زده می‌ شود.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ March 2016 | 7:40 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.