برخی آزادکاران اعزامی به فرانسه مدتها از میدان دور بودند

برخی آزادکاران اعزامی به فرانسه مدتها از میدان دور بودند

رضا لایق در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب اظهار داشت: انتخاب نفرات اعزامی به تورنمنت فرانسه در شرایطی صورت گرفت که خیلی از این آزادکاران مدتها از میدان جدی دور بودند و بعد از رقابتهای جهانی آمریکا کمتر در مسابقات بین المللی و تدارکاتی حضور داشتند.

وی افزود: هدف اصلی کادر فنی از حضور آزادکاران منتخب اعزامی به فرانسه ، تست آنان بعد از مدتها حضور در اردوهای تیم ملی و همچنین مهیا کردن این نفرات برای رویدادهای مهم پیش روست.

مربی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: به عنوان مثال باید به کمیل قاسمی در سنگین وزن اشاره کرد که او باید بزودی در رقابتهای گزینشی المپیک در قزاقستان به میدان برود و نیاز دارد در تورنمنت فرانسه در برابر حریفان خارجی محک بخورد.

لایق در خاتمه با مثبت ارزیابی کردن شرایط تمامی اردونشینین در تمرینات اخیر خاطر نشان کرد: خوشبختانه در طول اردوهای مقطعی و زمانبندی شده کادر فنی، شاهد رشد و ارتقای سطح توان فنی و روحی بچه ها هستیم که امیدوارم آزادکاران بتوانند در مسابقات مهم و رسمی پیش رو نیز با همین انگیزه و توان بالا حضور یابند.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، رقابتهای بین المللی کشتی جام پاریس طی روزهای ۹ تا ۱۱  بهمن ماه برگزار می‌شود که آزادکاران منتخب اعزامی ایران به این مسابقات به شرح زیر هستند:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری
۶۱ کیلوگرم: حسن رحیمی و ایمان صادقی
۷۰ کیلوگرم: سید احمد محمدی
۷۴ کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا قاسمی
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی
۹۷ کیلوگرم: عباس طحان
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ January 2016 | 1:36 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.