بررسی مجدد سیستم بانکی در مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با آیت‌الله موسوی‌اردبیلی گفت: کمیته‌ای در مجلس برای بررسی مجدد سیستم بانکی مأمور و طرحی در این ارتباط در مجلس آماده شده است.

خانه ملت: علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده است عصر امروز با آیت‌الله موسوی اردبیلی از مراجع تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار دکتر لاریجانی گزارشی از عملکرد قوه مقننه به آیت‌الله موسوی اردبیلی ارائه داد و گفت: کمیته‌ای در مجلس مأمور شده که وضعیت سیستم بانکی را مجددا بررسی کند و در این ارتباط فعالیت‌هایی انجام داده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: طرحی در ارتباط با بررسی مجدد سیستم بانکی در مجلس آماده شده که در ارتباط با مشکل ربوی بودن مطرح است تا بتواند این مشکل را حل کند.

آیت‌الله موسوی‌اردبیلی در این دیدار برای رئیس مجلس آرزوی موفقیت داشت.

لاریجانی نسخه‌ای از فعالیت‌‌های کمیته مجلس در خصوص بررسی مجدد عملکرد سیستم بانکی به آیت‌الله موسوی اردبیلی تقدیم کرد.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ April 2016 | 7:09 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.