برنامه مخفی یک کمپانی ژاپنی برای تجارت کالاهای غیرمجاز به ایران

 خبرگزاری نووستی روسیه خبر داد که کمپانی ژاپنی “میوتویو” برای تجارت کالاهای غیر مجاز به ایران عمدا نماد ابزار خود را پایین آورده بود.


به گزارش سرویس سیاسی آریا به نقل از نووستی، آنطور که در جریان بررسی ها مشخص شد در کمپانی “میوتویو” برنامه نرم افزاری مخصوصی درست شده بود که با کمک آن در دقت ابزار اندازه گیری تقلب شده بود و دقت آنها را کمتر از آنچه که واقعا بود نشان می داد. این ابزار که برای اندازه گیری اجسام سه بعدی از جمله اجرام کره ای شکل می باشد مصرف دو گانه داشته و در پروسه تولید سلاح هسته ای نیز بکار می روند.با کمک این برنامه “میوتویو” این ابزار را از سال ۱۹۹۵ به کشورهای مختلف از جمله به چین فروخته است. سخنگوی اداره کل پلیس ژاپن اعلام کرد که ابزاری که به تهران فروخته شده است برای استفاده موسسه ای که در برنامه های هسته ای ایران شرکت دارد فرستاده شده اما به نام یک کمپانی جعلی قرارداد منعقد شده بود چرا که موسسه مذکور بعنوان تولید کننده سلاح کشتار جمعی در لیست سیاه وزارت اقتصاد، بازرگانی و صنایع ژاپن قرار داشت و مجوز تجارت با آن صادر نشده بود.


لازم به توضیح است ایران خبر خرید ابزار اندازه گیری دقیق از کمپانی “میوتویو” را تکذیب کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۰۸ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.