بروز مشکل در جی‌میل کاربران را خشمگین کرد

گوگل به دنبال مشکلی که مانع دسترسی کاربران اداری و شخصی به سرویس ایمیل این شرکت شد رسما عذرخواهی کرد.به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طبق اعلام یک پست وبلاگی، گوگل بازبینی کاملی از مشکل به‌وجود آمده انجام خواهد داد و بر اساس آن روندهای داخلی خود را به‌روز خواهد کرد.تاد جکسون، مدیر محصول جی‌میل، در این خصوص اظهار کرد: ما معمولا در مورد مشکلاتی نظیر این در وبلاگ خود پست نمی‌کنیم اما به دلیل روبه‌رو شدن شمار زیادی از کاربران با این مشکل، این مورد استثنا به شمار می‌رود.وی خاطر نشان کرد: به دنبال خرابی این سرویس، گوگل شمار زیادی تماس از کاربران Google Apps و کسانی که از جی‌میل این شرکت استفاده می‌کنند دریافت کرد و همچنین شاهد شمار زیادی پیام ارسال شده در توییتر بود.مشکل جی‌میل به دنبال مشکلات دسترسی به Google Docs and Spreadsheets در ماه ژوئیه صورت گرفته که طی آن کاربران به مدت یک ساعت نتوانستند به این سرویس ایمیل دسترسی یابند.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۳ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.