بریدن سر دختر ۳ ساله با ساطور

یک مرد سنگ دل در یکی از خیابان ‌های پایتخت تایوان، تایپه سر دختربچه سه ساله ای را با ساطور برید.

بریدن سر دختر ۳ ساله 

مردی ۳۳ ساله دختر سه ساله ای را از مادرش ربود و خارج ایستگاه مترویی در تایپه سرش را با ساطور برید. این مرد با ارتکاب جرم آشکارش در ملاعام به کمک شاهدان عینی توسط پلیس دستگیر شده است.

 این قاتل سنگدل ظهر روز دوشنبه گذشته دختربچه را که سوار دوچرخه بوده از مادرش قبل از ورود به ایستگاه مترو می‌ رباید. مادر این دختر به روزنامه تایوانی اپل دیلی گفته است که نخست تصور می‌ نمود، این مرد قصد کمک به آن‌ها برای رد شدن از خیابان را دارد، اما سپس با مطلع شدن از قصد شوم این جانی سعی در دور کردن این مرد داشته است، اما به اندازه کافی برای غلبه بر وی قوی نبوده است. همچنین چند تن از شاهدان عینی برای به زانو در آوردن مهاجم به کمک زن شتافتند، اما موفق به پیشگیری از مرگ این دختر بی گناه نشدند.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از رسانه ‌های محلی، قربانی فرزند دوم یک خانواده ۶ نفری بوده است. مادر این دختر خانه دار و پدرش در زمینه صنعت فناوری اطلاعات مشغول به کار است. ساعتی پس از این حمله بی رحمانه، جمعیت عصبانی خارج از ایستگاه پلیس منتظر خروج و حمله به وانگ – قاتل بی رحم –  ایستاده بودند. به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از واحد خـبـر مرکزی دولتی، وانگ ۳۳ ساله رکوردار بازداشت برای جرائم مواد مخدر است.

انگیزه این مرد فعلا بیماری روانی اعلام شده است.

نه صبح

اخبار مرتبط:

بریدن سر یک دختر بچه روس برای انتقام از پوتین!+عکس

ماجرای بریدن سر دو کودک در گچساران چه بود؟

کودک ۵ ساله را در مراسم جادوگری سر بریدند

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳۰ March 2016 | 2:23 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.