بزرگترین همایش علمى جهان در ایران

بزرگترین همایش علمى جهان پائیز امسال در ایران برگزار مى‌شود.

به گزارش خبرگزاری آریا، در این همایش جهانى بانام «مسائل قرن ۲۱» مهم‌ترین مسائل و پرسش‌ها در همه‌ى زمینه‌هاى علمى باحضور دانشمندان بزرگ سراسر دنیا بررسى خواهد شد.


این همایش را بنیادپژوهش‌هاى ترویجى دردانش‌هاى پایه (FOPREFUS ) باهمکارى بنیاد دانشنامه «ویکى پدیا» برگزار مى‌کنندوازبین چند کشور،ایران به عنوان میزبان اولین دوره این همایش انتخاب شده ‌است.


براى برگزارى این همایش ، بعد از دو سال پژوهش و نظرسنجى از صاحبنظران ، ۲۳۰ سؤال اساسى بشر در چهار دسته دانش‌هاى پایه، دانش‌هاى کاربردی، معماهاى پیچیده و فناورى‌هاى پیشگام درباره ۲۳ رشته علمى و بیش از ۱۰۰ گرایش مطالعاتى تهیه و گردآورى شده است.


به گزارش ایسنا به نقل از”میثم تهرانى”دبیرهمایش جهانى مسائل قرن ۲۱ ، برخى از این سؤال‌ها قدمتى به تاریخ بشر دارد.


مسوولان برگزارکننده این همایش امیدوارند پس از برگزارى آن و با برنامه‌ریزى‌هاى مدون،بتوان باحرکت جهانى به سمت رفع عمده مسائل و مشکلات بشر ، علم را به هدف اصلى‌اش که ارتقاء سطح خردمندى بوده است، هرچه بیشتر نزدیک کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 29
  • ۲۴ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.