بشقاب‌پرنده در شیکاگو!

عده‌ای از خلبانان و دیگر اهالی شکاگوی آمریکا مدعی‌اند قطعا یک بشقاب‌پرنده دارای چراغ را در آسمان فرودگاه این شهر دیده‌اند.

به گزارش سرویس بین‌الملل «بازتاب» به نقل از «آسوشیتدپرس»، مقامات فدرال درباره پدیده بشقاب‌پرنده گفته‌اند که احتمالا یک عارضه آب و هوایی غیرطبیعی بوده است، اما گروهی از کارکنان «یونایتد ایرلانیز» سوگند می‌خورند که شیئی مرموز و نعلبکی‌شکل را دیده‌اند که در پاییز گذشته در آسمان روی فرودگاه O’Hare شیکاگو ایستاده بود.

این کارکنان که عده‌ای از آنان خلبان هستند، می‌گویند: این شیء نوری نداشته و پس از کمی معلق ماندن روی فضای فرودگاه به سرعت وارد ابرها شده است.اداره هواپیمایی دولتی فدرال (FAA) اعلام کرد که مقامات فدرال برای بررسی وضع در برج کنترل فرودگاه به برج اعزام شده‌اند، اما مراقبان چیزی ندیده بودند و بررسی ابتدایی رادارها نیز پدیده غیرعادی را نشان نداده است.

«الیزابت ایشام»، سخنگوی «FAA» در این‌باره گفت: «یک تئوری، این است که یک عارضه آب و هوایی بوده است، چراکه آن شب اوضاع جوی منحصر به فردی وجود داشت؛ ابرها بسیار پایین بود و نور زیاد در فرودگاه. به این ترتیب، وقتی نور به ابرها منعکس شود، شما چیزهای عجیب مسخره‌ای می‌بینید».

وی گفت: این اداره تحقیقاتی در این مورد انجام نمی‌دهد.

تصویر مربوط به فیلمی است که شبکه «ABC» آمریکا از آسمان فرودگاه شیکاگو در آن شب پخش کرده است. به رغم اطمینان کارکنان خطوط هوایی این فرودگاه، «FAA» با این امر کاملا مخالف است. بسیاری از این کارکنان اصرار دارند که این شیئ را دیده اند و از اینکه هیچ کدام از مقامات صحبت آنها را باور نمی کند ناراحت هستند.


این شیئ ابتدا در ساعت ۴و۳۰ دقیقه بعد از ظهر توسط عده ای کارگر مشاهده شده بود.همه افرادی که ادعا کرده اند این جسم پرنده را دیده اند رنگ آن را خاکستری تیره عنوان کرده اند و گفته اند که قطر این شیئ دایره ای شکل حدود ۱۹ تا ۷۹ متر بوده است.


در همین حال آژانس فضانوردی ملی فرانسه نیز لیستی را از موارد مشاهده بشقاب پرنده در جهان منتشر کرده که شامل ۶۰۰۰ گزارش از ۱۶۰۰ مورد مشاهده بشقاب پرنده در جهان می باشد. این گزارشات که از اواخر دهه۱۹۷۰ جمع آوری شده است اغلب توسط افراد حرفه ای و به ویژه خلبانانی گزارش شده که دوره هایی را برای شناسایی عوارض طبیعی از غیر طبیعی می بینند و در اکثر موارد نیز موضوع را به مقامات دولتی گزارش داده اند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۱۶ دی ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.