بعد از تساوی مقابل اردن بگوویچ: دوست دارم بدانم چرا اخراج شدم

وینگو بگوویچ گفت: نتیجه‌ی تساوی در برابر اردن نباید باعث شود که در ادامه‌ی راه‌مان سست قدم برداریم.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در جمع خبرنگاران تاکید کرد، جا دارد که به تمامی بازیکنانم برای بازی سراسر تهاجمی که ارایه دادند تبریک بگویم؛ چراکه آنها بازی زیبا و رو به‌جلویی از خود به‌نمایش گذاشتند و من واقعا به آنها افتخار می‌کنم.وی افزود: می‌دانستیم که اردن به ضد حملات چشم دارد و ما تمام فضاهایی را که احتمال ضدحمله برای آنها وجود داشت بستیم، اما متاسفانه نتوانستیم به خواسته‌ی خود، یعنی گل زدن، برسیم.به‌گمان سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران، نگاه کردن به تصویر مجدد بازی نشان خواهد داد که گل ایران کاملا قانونی بود و داور بازی با این کار، ما را از هر سه امتیاز بازی محروم کرد.وینگو بگوویچ با بیان اینکه گروهی که تیم ملی فوتبال امید ایران در آن قرار دارد سخت‌ترین گروه مسابقات است، گفت: نمی‌دانم AFC با چه منطقی این چهار تیم بسیار قدرتمند را در یک گروه قرار دهد چراکه هر کدام از این چهار تیم اگر در گروه‌های مجزا قرار گرفته بودند، می‌توانستند با اقتدار در گروه خودشان اول شوند.وی با تاکید بر اینکه به اینکه در هر سه بازی آینده تنها به پیروزی می‌اندیشند، تصریح کرد: تا بازی ششم مشخص نیست که کدام تیم صعود خواهد کرد، اما ما بدون یاس به راه خود ادامه خواهیم داد. من گریه‌های بازیکنانم را در رختکن دیده‌ام و از این پس سعی می‌کنیم با تلاش مضاعف گریه‌ها را به‌خنده تبدیل کنیم.او در پایان درباره‌ی اخراجش از زمین، گفت: «من واقعا دوست دارم بدانم که چرا اخراج شدم؛ کار خاصی نکرده‌ام و هیچ صحبت نادرستی هم بر زبان نیاوردم. این تصمیم خیلی تصمیم احمقانه‌ای بود.»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۰۸ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.