بلاتر: اساس‌نامه‌ تغییر نکند، ایران جام ملت‌ها را از دست می‌دهد

سپ بلاتر در نشست خبری ویژه‌ی مراسم SOCCEREX امروز (دوشنبه) در دبی درباره‌ی تعلیق فعالیت‌های بین‌المللی فوتبال ایران و حضور تیم امید در بازی‌های آسیایی اظهارنظر کرد.


به گزارش خبرنگار ایسنا در دبی‏،‎ بلاتر در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره‌ی تعلیق فوتبال ایران گفت: «ما ایران را برای بی‌احترامی‌اش به قوانین به حالت تعلیق در‌آوردیم. ما برای آنها دوازده دسامبر را تعیین کرده بودیم تا اساس‌نامه‌اش را تغییر دهد اما، به سبب دخالت دولت در کار فدراسیون، فوتبال این کشور را به حالت تعلیق درآوردیم.»


رییس فیفا درباره‌ی حضور تیم امید در بازی‌های آسیایی دوحه گفت:« پس از درخواست سازمان تربیت بدنی ایران و مشورت با “محمد بن همام” (رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا ) درباره‌ی حضور تیم امید تصمیم گرفتیم که این تیم را به این رقابت‌ها بفرستیم. اکنون هم سفیر ایران در حال مذاکره با نمایندگان ما در بروکسل درباره‌ی این مشکل است.»


همچنین بلاتر هشدار داد که مشکل تعلیق فوتبال ایران حل نشده است و ممکن است دامنگیر این تیم در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شود:« اگر اساس‌نامه‌ی ایران تا دوازده دسامبر تغییر نکند این تیم رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را از دست خواهد داد. »


به گزارش خبرنگار ایسنا، بن همام در نشست خبری‌اش درباره‌ی تعلیق فوتبال ایران اظهار نظر نکرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۷ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.