بلند قدترین مردجهان‌بالاخره ازدواج کرد!

 بلند قدترین مرد جهان که دو متر و سى و شش سانتى متر قد دارد , پس ازپنجاه و شش سال تجرد با زن دلخواهش ازدواج کرد .

به گزارش سرویس اجتماعى آریا به نقل از خبرگزارى شین هوا، بائو شیشان پنجاه و شش ساله با دختر بیست و هشت ساله ساکن شهر چیفنگ در منطقه خودمختار مغولستان داخلى در شمال چین به نام شیا که یک متر و شصت و هشت سانتى متر قد دارد و از نظر قد فقط به آرنجش مى رسد ازدواج کرد.این زوج خوشبخت که یک ماه پس از آشنایى با یکدیگر ازدواج کردند قرار است تابستان مراسم ازدواج خود را جشن بگیرند.بائو در میهمانى خانوادگى که روز سه شنبه برگزار شد به سختى مى توانست پدر زن و مادر زنش را که جوانتر از وى بودند ” پدر یا مادر ” خطاب کند.نام بائو در سال ۲۰۰۵ میلا‌دى به عنوان بلند قدترین مرد جهان در کتاب رکوردهاى جهان ” گینس ” ثبت شد.وى که در سال ۱۹۵۱در منطقه روستایى نزدیک چیفنگ به‌دنیا آمد تا سن شانزده سالگى رشد طبیعى داشت اما در مدت هفت سال به سرعت رشد کرد و رکورد بلند قدترین مرد جهان را شکست.بائو سال گذشته با فرو کردن دست یک متر و شش سانتى مترى خود به درون حلق دو دلفین در اکواریومى در شمال شرقى چین که پلا‌ستیک خورده بودند , تکه‌هاى پلا‌ستیک را از معده آنها بیرون کشید و این دو دلفین را نجات داد .

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۰۸ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.