*بنزین ۱۰۰ تومان*

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست خود با رییس‌جمهور اظهار داشت: قیمت بنزین همان قانون مصوب مجلس(۱۰۰ تومان ) است.


محمدرضا باهنر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار داشت: ‌نشستی را در خصوص مسایل مختلف با رییس‌جمهور برگزار کرده‌ایم که قرار است این نشست‌ها ادامه پیدا کند.


وی افزود: اما بحثی که در خصوص بنزین صورت گرفت، نتیجه را به همان قانون مصوب مجلس معطوف کرد.


نایب رییس مجلس اظهارداشت: بنابراین طبق گفته‌ی رییس‌جمهور، دولت لایحه‌ی ۸۰ تومانی بنزین را به مجلس نخواهد آورد.تعدادی دیگر از نمایندگان نیز به خبرنگاران ایسنا گفتند که دولت از اول خردادماه طرح سهمیه‌بندی بنزین با نرخ لیتری ۱۰۰ تومان را اجرا می‌کند و به همه بحث‌ها و گمانه‌زنی‌ها در خصوص ارائه لایحه از سوی دولت و یا طرح از سوی نمایندگان خاتمه می‌دهد؛ که البته برخی از نمایندگان این توافق را از نوع نانوشته می‌دانند.


توافق نانوشته‌ی دولت و مجلس، همان قانون مصوب مجلس خواهد بودحاجی‌بابایی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به قیمت نهایی بنزین، تاکید کرد: توافق نانوشته‌ی دولت و مجلس، همان قانون مصوب مجلس خواهد بود.
حمیدرضا حاجی‌بابایی، قانون مصوب مجلس را لازم‌الاجرا خواند و در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار داشت: هیچ‌گونه لایحه و طرحی در خصوص تغییر قیمت بنزین به مجلس نیامده است.
وی افزود: بنابراین معنای آن این است که توافق دولت و مجلس، همانی است که مجلس مصوب کرده است.
به اعتقاد نماینده‌ی همدان معلوم نبود تا کدام لایحه رای بیاورد، اما آنچه مسلم است این است که توافق نانوشته‌ی دولت و مجلس، همان قانون مصوب مجلس خواهد بود.
وی در پایان با گله‌مندی از تبلیغات گسترده در روزنامه‌ها و گفته‌های شنیده‌شده، تصریح کرد: باید بدانیم که تبلیغات گسترده در روزنامه‌ها و یا گفته‌های افراد، برچه اساسی شکل گرفته است، ‌زیرا آنچه مسلم است این است که هیچ‌کس نمی‌تواند قانون مصوب مجلس را رعایت نکند.


دولت پذیرفت که مصوبه‌ مجلس را در مورد بنزین اجرا کند
حسین نجابت گفت: دولت پذیرفت که مصوبه مجلس در مورد بنزین لیتری ۱۰۰ تومان و سهمیه‌بندی را اجرا کند.
عضو هیات رییسه‌ی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با بیان مطلب فوق تصریح کرد: این مطلب جدید نیست و دولت پذیرفته که لایحه‌ی جدیدی نیاورد.
وی ادامه داد: ظاهرا میان آقای باهنر و دولت سر این موضوع تفاهم شده است و دو روز قبل نیز از قول آقای باهنر این خبر در روزنامه‌ها منتشر شد.


دولت لایحه‌ی ۸۰ تومانی را به مجلس نخواهد آورد
به گفته‌ی یک عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، قیمت بنزین طبق مصوبه‌ی مجلس خواهد بود.
مرتضی تمدن با اعلام این خبر، به خبرنگار پارلمانی ایسنا گفت: طبق خبرهای شنیده شده، قرار است تا هیچ‌گونه تغییری بر مصوبه قانون بودجه در خصوص قیمت بنزین صورت نگیرد.
وی افزود: بنابراین دولت لایحه‌ی ۸۰ تومانی را به مجلس نخواهد آورد

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۲۷ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.