بهترین روزنامه آنلاین و بهترین سایت اینترنتی جهان معرفی شدند


images/20060510/Guardian.jpg جام جم آنلاین: سایت های اینترنتی روزنامه‌ گاردین‌ و بی بی سی برنده جایزه وبی که مهمترین جایزه در فضای سایبر است شدند.
به نوشته سایت جورنالیزم و نیز به گزارش بی بی سی ، عنوان‌ بهترین‌ روزنامه‌ اینترنتی‌ جهان برای دومین سال پیاپی به گاردین و عنوان بهترین روزنامه آنلاین خبری جهان برای ششمین سال پیاپی به بی بی سی رسید و این سایت ها موفق شدند جایزه وبی را که به اسکار جهان اینترنت معروف است از آن خود کنند.
در دهمین‌ مراسم‌ سالانه‌ اهدای‌ جایزه‌ وبی‌ ، پایگاه‌ اینترنتی‌ گاردین ، در رقابت‌ با پایگاه‌های‌ اینترنتی‌ واشنگتن‌ پست ، وال‌ استریت‌ ژورنال‌ و ویلیج‌ وویس‌ به‌ این‌ مقام‌ دست‌ یافت‌‌.‌
جایزه‌ وبی‌ را پانصد تن‌ از اعضای‌ اکادمی‌ بین‌المللی‌ علوم‌ و هنرهای‌ دیجیتالی‌ اهدا می‌کنند‌.
‌ در ماه‌ مارس‌ ۲۰۰۴ نزدیک‌ به‌ سیزده‌ میلیون‌ تن‌ از سراسر جهان ، به‌ پایگاه‌ اینترنتی‌ گاردین‌ مراجعه‌ و بیش‌ از یکصد و سی‌ و هفت‌ میلیون‌ بار ، صفحات‌ آنلاین این روزنامه‌ را بازدید کردند‌.‌
همچنین روزنامه‌ گاردین ، به‌ عنوان‌ روزنامه‌ سال‌ ۲۰۰۶ انگلیس‌ برگزیده‌ شد‌.‌
این‌ انتخاب‌ از طرف‌ یکصد نفر از برگزیدگان‌ صنعت‌ رسانه‌ای‌ در این‌ کشور صورت‌ گرفت‌ و هیات‌ انتخاب‌ کننده ، گاردین‌ را به‌ علت‌ تغییر اندازه‌ روزنامه ، خلاقیت‌ رسانه‌ای ، ارزش‌ های‌ برگزیده‌ سردبیری ، کیفیت‌ خبررسانی‌ و انتخاب‌ تصاویر جذاب‌ ، برگزید‌.
در این دوره عنوان بهترین مجله آنلاین به نشنال جیوگرافیک رسید و رادیو NPR آمریکا عنوان بهترین سایت رادیویی را به دست آورد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 29
  • ۲۲ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.