بهمن صالح نیا: من هم می توانم موهایم را رنگ کنم و جوان شوم!

بهمن صالح نیا، مربی پیشین تیم های ملی فوتبال ایران و سرمربی فعلی تیم استقلال شهرداری بندر انزلی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران منصوب شده است.صالح نیا در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خزر گفت: در صحبتی که با دکتر معینی، رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال که از همکاران سابق من در تیم ملی فوتبال ایران بود، داشتیم، مقرر شد تا از وجودم در تیم ملی جوانان ایران با توجه به حضور قبلی در این تیم استفاده شود و من نیز پس از بررسی شرایط و از آن جا که علاقه‌ی فراوانی به سازندگی در رده‌های پایه فوتبال کشور دارم، تصمیم گرفتم تا دوباره هدایت جوانان ملی‌پوش فوتبال کشور را بر عهده گیرم.


وی که در سال ۷۴ نیز این وظیفه را بر عهده داشت و تیمش از صعود به رقابت‌های جام جهانی بازماند در خصوص برنامه‌های خود در این تیم تصریح کرد: قرار است در اواخر هفته‌ی جاری جلسه‌ی دیگری را با مسوولان فدراسیون فوتبال و کیومرث هاشمی، داشته باشیم تا در خصوص راهکارهای موفقیت، اردوها، گزینه‌ها و سایر اعضای کادر فنی بحث و تبادل نظر کنیم و در صورت توافق بتوانیم کار خود را در زمان مناسب آغاز کنیم.

صالح‌نیا که در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم استقلال شهرداری بندر انزلی در دسته‌ی سوم فوتبال کشور نیز حضور دارد، افزود: با توجه به این که رقابت‌های لیگ دسته سوم در جریان است، خوشبختانه در مذاکراتی که انجام گرفت قرار شد تا کار اصلی تیم ملی جوانان پس از پایان این رقابت‌ها در اواخر اردیبهشت آغاز شود که از این نظر مشکلی در خصوص حضور در تیم شهرداری نخواهم داشت و پس از پایان رقابت‌های دسته سوم و انجام تعهدات خود به تیم استقلال شهرداری و مردم بندر انزلی فعالیتم را در تیم ملی جوانان دنبال خواهم کرد.


وی در خصوص دوره قبلی مربی‌گری خود در تیم ملی جوانان یادآور شد: در آن دوره تیم ملی جوانان ایران از بازیکنان خوبی بهره‌مند بود و در سال ۷۵ توانستیم با عبور از مرحله‌ی اول این رقابت‌ها به مرحله نهایی در کشور کره جنوبی راه یابیم. ما در شرایطی به این کشور اعزام شدیم که تیم بدون سرپرست و پزشک بود و با این وجود چنان‌چه رسول خطیبی و فرزاد مجیدی در آن رقابت‌ها دچار مصدومیت نمی‌شدند و یا حتی در دیدار مقابل امارات پنالتی ایران تبدیل به گل می‌شد، می‌توانستیم به جام جهانی جوانان راه یابیم.


صالح‌نیا ۶۸ ساله در پایان خاطرنشان کرد: تمام توان خود را برای موفقیت تیم ملی جوانان و خدمت به فوتبال کشور به کار خواهم گرفت و با وجود دیدگاه‌های برخی کارشناسان در خصوص عدم استفاده از مربیان سنتی، امیدوارم بتوانم از تجربه خود در این تیم برای کسب پیروزی استفاده کنم و به قول دکتر معینی، سنتی‌ها نیز باید اثبات کنند. هر چند که من نیز می توانم مانند بسیاری از مربیان خارجی پا به سن گذاشته‌ای که در فوتبال ایران فعالیت می‌کنند، موهای خود را به رنگ دیگری در آورم و با چهره‌ای جوان‌تر به فعالیت در امر مربی‌گری بپردازم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.