بهنوش بختیاری: چارخونه مفرح است


    
     این روزها همه بهنوش بختیاری را به عنوان یکی از بازیگران موفق سریال‌های طنز می‌شناسند.
    او پیش از بازیگری، به‌عنوان منشی صحنه در سینما فعالیت داشت اما الان چند سالی است که در اکثر کارهای مهران مدیری به ایفای نقش می‌پردازد.
    او با شیطنت‌های خاصی که دارد، یکی از محبوب‌ترین چهره‌های سریال چارخونه است. همشهری مصاحبه ایی را با پرستوی چارخونه انجام داده است که در زیر می خوانید:

    
    
    ●به نظر می‌رسد به سـریـال‌های نـودشبی خیلی علاقه دارید چون بیشتر در این نوع کارها بازی کرده‌اید.
    بی‌علاقه نیستم. بازی در سریالی که بتواند ظرف مدت ۳-۲ ماه مخاطب عام داشته باشد، به طوری که همه با آن ارتباط برقرار کنند و بازیگرها هم خودشان را با مردم تطبیق دهند، خیلی شیرین است؛ مخصوصا اگر طنز باشد. این روزها مردم کارهای کمدی و مفرح را بیشتر می‌پسندند.
    
    ● نقش پرستو در سری جدید «چارخونه» چقدر تغییر می‌کند؟
    تغییر که… خب، راستش به قصه‌هایی که می‌نویسند، برمی‌گردد. هرچند سری جدید، ادامه همان کار قبلی است و قرار نیست تغییر چندانی داشته باشیم؛ بنابراین نقش من هم خیلی تغییر نمی‌کند.
    
    ● به نظرتان طنز «چارخونه» خنده‌دار است؟!
    خوشبختانه تابه‌حال اکثر نظرها مثبت بوده، مردم سریال را دوست دارند و از اینکه ادامه پیدا کرده، خوشحال هستند. می‌توانم بگویم ۷۰ درصد مردم «چارخونه» را دوست دارند. البته ما عادت داریم رودرروی هم حرف‌های خوب بزنیم اما به نظرم «چارخونه» یک کار خانوادگی – اجتماعی شاد است؛ یک سریال شبانه قابل قبول.
    
    ● ایده «این اعصاب منه» یا همان لرزش دست‌ها از خودتان بود؟ می‌خواهم بدانم در کار شما چقدر بداهه وجود دارد؟
    من خودم شخصا خیلی بداهه بازی می‌کنم؛ لرزش دست‌ها، ترساندن اطرافیان و… معمولا چاشنی‌هایی که به صورت ذاتی دارم، به نقشم اضافه می‌کنم؛ قاعدتا این کار به باورپذیربودن نقش کمک می‌کند. به‌هرحال نصف کار ما در لحظه اتفاق می‌افتد.
    
    ● چقدر اهل مطالعه هستید؟
    کتاب‌خواندن تنها تفریح من و تنها کاری است که به من آرامش می‌دهد. معمولا چند کتاب را با هم دست می‌گیرم. به تازگی «مترجم دردها» نوشته جومپا لاهیری را تمام کرده‌ام؛ نویسنده مورد علاقه‌ام است. «بادبادک‌باز» خالد حسینی را هم دوباره خواندم؛ ۳-۲ سال پیش این کتاب را خوانده بودم اما چون می‌خواستم اثر جدیدش – هزاران خورشید درخشان– را شروع کنم، گفتم بد نیست دوباره سری به کتاب قبلی‌اش بزنم 
     
    

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.