به جای «سرگیجه» تماشاگران سینما فلسطین «میوه ممنوعه» تماشا کردند

تماشاگران سینما که شب هفتم مهر ماه به قصد تماشای فیلم سینمایی «سرگیجه» به سینما فلسطین آمده بودند، پس از گذشت دقایقی، از تماشای فیلم انصراف داده و از مسوولان سینما درخواست کردند تا با روشن کردن تلویزیون سالن انتظار، به آنان اجاز دهند سریال «میوه ممنوعه» را در همان محل به تماشا بنشینند.به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، سانس آخر سینما فلسطین به اکران سینمایی «سرگیجه» (به کارگردانی محمد زرین دست) اختصاص داشت؛ کارگردانی که اتفاقا معتقد است فیلمش اثری متفاوت در تاریخ سینمای ایران محسوب می‌شود و تنها برای تماشاگر ایرانی ساخته نشده است.


به گفته‌ی یکی از تماشاگران این سانس، نمایش فیلم ابتدا با حدود ۸۰ تن آغاز شد، پس از گذشت نیم ساعت به تدریج تماشاگران خود را از دست داد تا در نهایت تنها ۱۰ تا ۲۰ تن در سالن باقی مانند.بر اساس این گزارش ایسنا، با نزدیک شدن به زمان پخش «میوه‌ ممنوعه» اندک تماشاگر باقی مانده در سالن نیز در نهایت به این نتیجه رسیدند که بهتر است که سالن را ترک کنند و در شرایطی که ساعت بیست دقیقه مانده به ۱۰ شب بود با صدای بلند اعلام کردند که می‌خواهند به تماشای «میوه ممنوعه» بنشینند.


این تصمیم که توسط تمامی افراد حاضر در سالن به تصویب رسید، تماشاگران «سرگیجه» را به مرور راهی سالن انتظار سینما کرد تا مسوول بوفه که در حال جمع کردن وسایل و ترک سالن بود در نهایت متقاعد شود که یکی از تلویزیون‌ها را روشن کند!
خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.