بوش روز به روز در نظر آمریکایی ها منفورتر می شود!

محبوبیت پرزیدنت بوش درآمریکا به پائین ترین سطح خود نزول کرد

به گزارش سرویس بین الملل آریا به نقل از رادیو صدای آمریکا، تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد که میزان محبوبیت و تایید سیاست های پرزیدنت بوش درآمریکا، بیش ازپیش کاهش یافته است.نظرسنجی روزنامه یواس ای تودی وموسسه گالوپ حاکی است که فقط ۳۱ درصد آمریکائیان ازنحوه کارپرزیدنت بوش رضایت دارند. این میزان درنظرسنجی هفته گذشته ۳۴ درصد بود. ۶۵ درصد آمریکائیان سیاست ها ونحوه کار پرزیدنت بوش را تایید نمی کنند.بخش بزرگی ازکاهش حمایت عمومی ازپرزیدنت بوش درتازه ترین نظرسنجی ها، ناشی ازعدم رضایت محافظه کاران وجمهوری خواهان است که به گونه بی سابقه ای از نحوه کار رئیس جمهوری ابراز عدم رضایت کرده اند.دراین نظرسنجی یکهزار و سیزده نفرطرف پرسش قرارگرفته بودند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۲۲ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.