بی‌اعتمادی ما نسبت به «الیور استون» بیشتر شد

    
     
    
    مشاور هنری رییس جمهور گفت : «الیور استون» به تازگی مطالبی منفی بیان کرده که موجب شده تا بی‌اعتمادی ما نسبت به او بیشتر شود.

    به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سینمای ایران، «جواد شمقدری» دیشب در همدان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با اصل ساخت فیلم مخالفتی وجود ندارد اما به این فیلمساز آمریکایی اعتماد نداریم .
    وی ادامه داد:استون در ساخت فیلم “فرمانده” که براساس زندگی “فیدل کاسترو” ساخته شده است در بخش‌هایی از فیلم به کاسترو غیر مستقیم توهین کرده وبه شخصیت او خدشه وارد کرده است.
    وی افزود: نیت واقعی استون این نیست که حداقل به عنوان آدم عادی به آقای احمدی نژاد نگاه کند بلکه هدف‌های دیگری دارد.
    شمقدری اظهار داشت: با وجود اعتراض‌هایی که استون به بخش‌هایی از نظام آمریکا دارد اما همیشه خود را وفادار به فرهنگ آمریکایی دانسته و ودر فیلم‌هایی چون اسکندر و مرکز تجارت جهانی این وابستگی را نشان داده است. البته رسانه‌هابه تازگی اعلام کردند که استون در حال حاضر ساخت فیلم زندگینامه دکتر احمدی نژاد را به زمان دیگری موکول شده است.
    وی افزود: رییس جمهورمحترم همواره اعتقاد داشته‌اند که اگر قرار است فیلمی ساخته شود چرا توسط سینماگران ایرانی ساخته نشود؟ 
    

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۲۰ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.