بکارگیرى خبرنگاران آلمانى براى جاسوسى در زمان صدر اعظم پیشین این کشور

یک هفته نامه آلمانى فاش کرد آژانس اطلاعات خارجى المان در زمان گرهارد شرودر صدر اعظم پیشین این کشور برخى روزنامه نگار و خبرنگار را براى جاسوسى اجیر مى کرده است .

به گزارش سرویس بین الملل آریا به نقل از خبرگزارى فرانسه ، هفته نامه آلمانى فوکس به استناد برخى اسناد و مدارک داخلى اژانس اطلاعات خارجى آلمان نوشت این اژانس به بیست تن از خبرنگاران ازاد شبکه هاى مختلف رادیو تلویزیونى بین یکصد و پنجاه تا یکهزار یورو براى جاسوسى و جمع اورى اطلاعات محرمانه کشورهاى دیگر حقوق پرداخت کرده است.


این هفته نامه نوشت یکى از این خبرنگاران براى پوشش دادن عملیات جاسوسى خود در یکى از کشورهاى اروپاى شرقى اقدام به گشایش دفتر خبرى کرده است .

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۰ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.