بیایید برای فردوسی پور دعا کنیم + عکس

بیایید برای فردوسی پور دعا کنیم

بیایید برای فردوسی پور دعا کنیم
مجری سابق اخبار ورزشی در آخرین مطلب وبلاگش نوشت: «بیایید ما هم برای دفع بلایای دورو ور عادل برایش دعا کنیم.»

 

مازیار ناظمی در آخرین مطلب وبلاگ خود نوشت: «داشتم مصاحبه مهدی امیر آبادی بازیکن متهم به دوپینگ استقلال را می خواندم رسیدم به بخشی که گفته بود از دست فردوسی پور ناراحتم و مادرم هم نفرینش می کند! یاد دیدارمان با سردار زارع قائم مقام پرسپولیس در رادیو گفت وگو افتادم اتفاقا بحث محمد نصرتی و شیث اون روزها داغ بود!؟ سردار می گفت فردوسی پور با اون برنامه نودش زندگی نصرتی را نابود کرد و جوری شده که خانواده اش نمی توانند از سنگینی نگاه مردم سر کوچه بروند و خرید کنند و مادر محمد که سیده هم هست شب و روز عادل را نفرین می کند و… . به عنوان یک همکار گاهی فکر می کنم یا اشتباه از رسانه است که فکر می کند مثلا دارد به مسئولیت اجتماعی اش عمل می کند یا ایراد بزرگتر را باید در شکل تربیت و انتظارات عجیب آدم ها از جامعه جستجو کرد. حالا که عادل برای عمل به وظیفه رسانه ای خودش نفرین میشه بیایید ما هم برای دفع بلایای دور و ورش! برایش دعا کنیم.»
خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۵ بهم ۹۰
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.