تأکید بر به کار گیری ظرفیت سمن ‌ها در جشنواره اتفاق ۳

تأکید بر به کار گیری ظرفیت سمن ‌ها در جشنواره اتفاق ۳

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، رضا حجتی در نخستین نشست هم اندیشی جشنواره اتفاق ۳ با اشاره به اینکه این جشنواره تا کنون دو بار در سال ‌های ۸۸ و ۹۱ توسط اداره کل مشارکت ‌های اجتماعی جوانان برگزار شده است، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ارزیابی و رتبه بندی سازمان ‌های مردم نهاد جوانان و همچنین شناسایی و معرفی این سازمان ‌ها به منظور به کار گیری ظرفیت ‌های آن‌ها است.

مدیرکل مشارکت ‌های اجتماعی جوانان در این جلسه با اشاره به اهمیت مستندسازی و به کار گیری مستندات جشنواره ‌های پیشین عنوان نمود: در برگزاری جشنواره اتفاق باید سعی شود هر جشنواره بهتر از جشنواره پیشین باشد و این امر نیازمند به کار گیری تجربیات افرادی است که در برگزاری جشنواره اتفاق ۱ و ۲ نقش داشته اند.

حجتی همچنین افزود: ما باید تلاش کنیم که با توجه به امکانات موجود و به کار گیری خلاقیت و حس مسئولیت و کار گروهی جشنواره را به نحو احسن و عادلانه برگزار کنیم.

مطلب بالا در حوزه خانواده و زناشویی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ April 2016 | 6:48 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد عروس‌ قمارباز ۲۱ فرو ۸۶

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.