تأکید بر به کار گیری ظرفیت سمن ‌ها در جشنواره اتفاق ۳

تأکید بر به کار گیری ظرفیت سمن ‌ها در جشنواره اتفاق ۳

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، رضا حجتی در نخستین نشست هم اندیشی جشنواره اتفاق ۳ با اشاره به اینکه این جشنواره تا کنون دو بار در سال ‌های ۸۸ و ۹۱ توسط اداره کل مشارکت ‌های اجتماعی جوانان برگزار شده است، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ارزیابی و رتبه بندی سازمان ‌های مردم نهاد جوانان و همچنین شناسایی و معرفی این سازمان ‌ها به منظور به کار گیری ظرفیت ‌های آن‌ها است.

مدیرکل مشارکت ‌های اجتماعی جوانان در این جلسه با اشاره به اهمیت مستندسازی و به کار گیری مستندات جشنواره ‌های پیشین عنوان نمود: در برگزاری جشنواره اتفاق باید سعی شود هر جشنواره بهتر از جشنواره پیشین باشد و این امر نیازمند به کار گیری تجربیات افرادی است که در برگزاری جشنواره اتفاق ۱ و ۲ نقش داشته اند.

حجتی همچنین افزود: ما باید تلاش کنیم که با توجه به امکانات موجود و به کار گیری خلاقیت و حس مسئولیت و کار گروهی جشنواره را به نحو احسن و عادلانه برگزار کنیم.

مطلب بالا در حوزه خانواده و زناشویی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ April 2016 | 6:48 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.