تازه ترین گزارش از جنایات خون آشام بندرانزلی

امیر عباس سهراب بیگ رئیس کل دادگستری استان گیلان به تشریح جزئیات جنایات قاتل ۲۸ ساله پرداخت.
وی در ابتدا با تکذیب اخبار برخی نشریات در خصوص اعتراف جانی خطرناک به ۱۴ فقره قتل یا بیشتر ، گفت: بهزاد تاکنون به شش فقره قتل( قتل سه زن و دختر جوان و دو مرد و یک پسر نوجوان) اعتراف کرده است که اجساد شش قربانی اش پیدا شده است.
سهراب بیگ در خصوص نحوه جنایات خون آشام بندر انزلی گفت: قاتل که فردی قوی‌هیکل و ورزشکار است تمامی قتل ‌های خود را بدون هیچ آلت کشنده‌ای و فقط با زدن ضربه دست به گیجگاه و خفه نمودن قربانی خود انجام می‌داده است.
وی از سال ۷۷ تاکنون که مرتکب این قتل‌ها شده بود چندین بار از سوی ماموران دستگیر شده اما هر بار با ترفندی توانسته بود از دست ماموران رهایی پیدا کند.

*دستگیری قاتل
رئیس کل دادگستری گیلان در ادامه درباره نحوه دستگیری بهزاد گفت: چندی قبل خانواده دختر ۲۷ ساله‌ای به نام مهناز که دارای مدرک لیسانس شیمی بود به ماموران انتظامی مراجعه کرده و اعلام مفقودی دخترشان را کردند.
با طرح این شکایت تحقیقاتی در این خصوص با دستور قضایی آغاز شد و با پیگیری لحظه به لحظه مقامات قضایی و انتظامی واعلام پدر دختر جوان مبنی بر اینکه فردی به نام بهزاد با دخترش تماس گرفته و به وی قول استخدام در شهرک صنعتی را داده است مخفیگاه وی شناسایی و دستگیر شد.
مرد جوان ابتدا منکر هر گونه ارتباطی با مهناز شد ولی پس از مدتی با تحقیقات فنی و پلیسی سرانجام لب به اعتراف گشود و اعلام کرد دو ماه قبل از حادثه مهناز را در شهر صنعتی انزلی دیدم و به بهانه اینکه می‌توانم شغلی برای او پیدا کنم شماره تلفن‌ او را گرفتم بعد با او تماس گرفته و گفتم برایش کاری پیدا کردم.
وقتی به محل قرار آمد قصد داشتم او را مورد آزار و اذیت قرار دهم که وی مقاومت کرد به همین خاطر چند مشت به گیجگاه وی کوبیدم وقتی بیهوش شد او را با طنابی خفه کرده و به گودالی انداختم. روی جسد را با خاک پوشاندم.
کارآگاهان با این فرضیه که بهزاد ممکن است قتل‌های دیگری مرتکب شده باشد وی را مورد بازجویی قرار دادند که این جانی خطرناک به پنج فقره قتل دیگر نیز اعتراف کرد.

*قتل دختر ۱۲ ساله
سهراب بیگ با اشاره به اعترافات بهزاد گفت: بهزاد در اعترافات خود به قتل دختر ۱۲ ساله‌ای به نام محبوبه نیز اشاره کرد. در حالی که آن دختر بچه در کنار رودخانه محل زندگی قاتل مشغول به ماهیگیری بود توسط آن دزدیده شده بود. قاتل پس از اینکه او را مورد اذیت و آزار قرار داد اقدام به قتل او کرد و جسدش را در باغچه خانه خود دفن کرد.

*اعتراف به سومین قتل
وی در ادامه در باره سومین قتل بهزاد گفت: این قاتل درسال ۸۱ نیز با وارد شدن به منزل زنی ۳۷ ساله بعد از زدن ضربه به گیجگاهش وی رابه قتل رساند و جسدش را در چاه همان منزل انداخته بود. هر چند جسد این زن همان موقع پیدا شد اما از قاتل سرنخی بدست نیامد.

*اعتراف به سه قتل دیگر
وی افزود: جانی خون آشام در سال ۸۲ نیز به خاطر موضوع قمار و اختلاف مالی دو نفر را به قتل رساند و بعد از کشتن این دو نفر به گونه‌ای صحنه سازی کرد که موضوع خودکشی جلوه کند.
وی همچنین پسر ۱۷ ساله‌ای به نام میثم را نیز که با مادرش اختلاف داشت به منظور انتقام گیری به قتل رساند و موضوع را نیز به صورت خودکشی جلوه داد.
سهراب بیگ در پایان گفت: تحقیقات در رابطه با شش قتل بهزاد تکمیل شده است و بزودی او محاکمه و مجازات می شود.
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به محل جنایات خون آشام انزلی، جنایت هولناک بهزاد مردم منطقه را به شدت تحت تاثیر قرار داده به طوری که جمعی از خانواده‌ها جلوی دادگستری انزلی تجمع کرده و خواهان مجازات سریع قاتل شدند. ریاست دادگستری انزلی نیز با دعوت از مردم به آرامش قول داده که مسئله با فوریت پیگیری شده و جنایتکار به زودی به سزای عمل خود برسد.
همچنین گروهی از اهالی منطقه با شناسایی محل زندگی قاتل ۲۸ ساله به آنجا حمله ور شده و با تخریب خانه وی نفرت خود را از این فرد جانی نشان دادند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 859
  • ۰۲ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.