تاکنون نرم‌افزاری برای برگزاری رایانه‌ای انتخابات ارایه نشده است
تاکنون نرم‌افزاری برای برگزاری رایانه‌ای انتخابات ارایه نشده است


خبرگزاری فارس: سخنگوی شورای نگهبان گفت: وزارت کشور تا به حال هیچ گونه نرم‌افزاری برای برگزاری رایانه‌ای انتخابات به شورای نگهبان ارایه نکرده است.


عباسعلی کدخدایی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری رایانه‌ای انتخابات اظهار داشت: شورای نگهبان همچنان آماده برگزاری رایانه‌ای انتخابات است اما نه اینکه همه آن را در انتخابات ۲۴ اسفند اجراء کند، برخی از مراحل رایانه‌ای را این دوره و بقیه مراحل را در ادوار بعدی اجرا خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: وزارت کشور تلاش بسیار خوبی را در این خصوص داشته است و شورای نگهبان نیز از این کار حمایت می‌کند و به هر حال مصوبه مجلس باید اجراء شود اما با دقت بیشتر و انجام زیر ساخت‌های اساسی بخشی از آن در این دوره و بخش دیگر هم در ادوار دیگر انجام می‌شود.
کدخدایی گفت: شورای نگهبان آمادگی دارد ۲ مرحله ثبت نام داوطلبان و تجمیع و شمارش آراء به صورت رایانه‌ای برگزار شود.
سخنگوی شورای نگهبان با بیان این مطلب که اگر در دوره بعد زیرساخت‌های لازم بوجود بیاید انتخابات رایانه‌ای می‌شود، گفت‌: شورای نگهبان در مورد اصل رایانه‌ای برگزار شدن انتخابات موافق است ولیکن باید امکانات آن فراهم شود.
کدخدایی تاکید کرد: وزارت کشور تا به حال هیچ گونه نرم‌افزار برای برگزاری رایانه‌ای انتخابات به شورای نگهبان ارایه نکرده است و ما نمی‌توانیم سلامت انتخابات را به این شکل تضمین بکنیم. به هر حال وظیفه‌ای است که قانون اساسی بر عهده ما گذاشته و شهروندان در این خصوص از ما انتظار دارند که سلامت و دقت در انتخابات به نحو کافی وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: اگر این امکان فراهم می‌شد شورای نگهبان هم از برگزاری تمام مراحل انتخابات به صورت رایانه‌ای خرسند می‌شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۲۲ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.